Dnes slaví: Nela Zítra: Blažej

Již je tomu více než dva roky, co se spolu můžeme potkávat na stránkách našeho magazínu. Za tu dobu se hodně změnilo. Přibylo návštěv, zakázek, ale i starostí. Když tak procházím Facebook a naše stránky napadá mě, že by vás mohlo zajímat zákulisí magazínu. 

Prakticky rok, jsem zvládala celý chod sama. Po roce přišel zlom v podobě žádosti o menší reklamu. Spolu s touto žádostí přišlo i rozhodnutí udělat magazín více oficiální a zároveň najít někoho k sobě. Postupem času se povedlo Nejenmaminkám.cz zprovoznit natolik, že se mnou pracují další redaktorky: Jarmila Krausová, Šárka Janečková, Karolína Hrubá a nově Jiřina Čurdová. Externě s námi spolupracují další lidé jako jsou Denisa Dočkalová, psycholožka Kamila Wawroszová, spisovatelka a redaktorka Renata Petříčková nebo naše tvořitelka Petra Fejtková. S obrovskou trpělivostí nám stránky kontroluje pan František Prokop. Tímto jim všem děkuji za trpělivost a nasazení.

Krom toho, že musíme udržet celý tým v chodu a mít neustále nové články. Vymýšlíme soutěže a akce, které  by vás mohly zajímat. Ty velké soutěž, jako třeba ta co běží zrovna teď zaberou i 3-4 měsíce příprav. Desítky rozeslaných mailů potencionálním sponzorům, i když za tu dobu možná už i stovky. Domlouvání podmínek a cen. Samotná příprava soutěže, a by se vše ukázalo tehdy kdy má a na těch správných místech zabere také nějaký ten čas. Obvykle těsně před soutěží nevím kde mi hlava stojí, ale jsou to příjemné starosti. Jde vidět, že vás to baví. 

Za ty uplynulé dva roky nás navštívilo na 60.000 čtenářů. V roce 2011 to bylo přesně 10.001 návštěv. V loňském roce to bylo již o poznání více, 39.298.  Za letošní necelé tři měsíce za sebou máme o 1100 návštěv více než v roce 2011 a každým měsícem, díky vám všem, roste. 

Za celou tu dobu jsme publikovali na 600 článků a informací k soutěžím. Obrovské díky patří našim sponzorům se kterými se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci a stojí při nás. 

Jsou to malé krůčky k úspěchu, ale jsou. Věřím, že časem se podaří mnohem více.

Nic z toho by ovšem nebylo nebýt neskutečné podpory mého manžela, Petra Hložka, který na začátku web spravoval a dnes se stará o chod serveru, kde brání nájezdům spammerů. Díky jeho podpoře mohu věnovat čas své práci a bez výčitek se věnovat vám všem. Děkuji za tu možnost. 

Snažíme se přinášet stále něco nového a i když píši tyto řádky běhá mi hlavou co změnit a vylepšit. Snad se nám to povede k vaší spokojenosti a budete se k nám dále rádi vracet.  

Postupně budeme zveřejňovat novinky. Uvítáme vaše připomínky a náměty na změny a vylepšení.

 

Děkujeme za vaši přízeň. 

 

Michaela Hložková

za redakci Nejenmaminkám.cz

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Sluníčko

Každé ráno vychází, po nebi se prochází. V poledne je nejvýše, střechy zlatem popíše. Víte, co to je? No přece sluníčko !!!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi