Bude zima ,bude mráz,

kam se, ptáčku, kam schováš?

Schovám já se do bezu,

až přestane, vylezu.

 

Další články z kategorie

Říkanky

Vařila myšička kašičku

 

Vařila myšička kašičku na zeleném rendlíčku.
Tomu dala, tomu víc, tomu málo, tomu nic.
A ten maličký utíkal do komůrky a tam se napapal.

Reklama