Dnes slaví: Miloš Zítra: Zora

Ačkoliv slovo vyzrát rozhodně není to nejvhodnější, všichni jistě víme, co je tím myšleno. Děti jsou rok od roku větší a chytřejší, a tak je nutné stále vymýšlet nové metody, jak jim dopřát ono kouzlo toho, kdy z vedlejší místnosti zazvoní zvoneček, který znamená, že Ježíšek připravil dárky, které je možné jít konečně rozbalit.

 

Odejít a zazvonit jde pouze několikrát

V případě malých dětí je velmi oblíbeným trikem odejít například na toaletu, což je však pouze záminka k tomu, abyste mohli na zvoneček zazvonit. Postupem času si však vaše děti mohou uvědomovat souvislosti a je proto nutné vymýšlet mnohem sofistikovanější fígle. Ideálně může pomoci váš CD přehrávač, kdy lze daný zvuk zvonečku nahrát na CD a pustit. Zvuk zvonku tak nejenomže se bude ozývat přímo z dané místnosti, ale vaše dítě rozhodně nepřijde na to, že jste ho pustili vy. Stejně kvalitní metodou může být tato melodie na vašem telefonu. Poté si stačí jenom zavolat a dlouho očekávaný zvuk zvonku je konečně tady.

A jak se skutečným zvonečkem?

Pokud však nechcete svěřit funkci zvonění elektronickým přístrojům, je nutné si vystačit s klasickým zvonečkem. Dobré je jeho umístění například k vašemu místu pod stůl a v příhodnou chvíli zazvonit. Starší děti však již mohou poznat, odkud zvuk vychází. Ne vždy si to však uvědomí, jelikož v euforii se budou věnovat pouze tomu, aby byly u stromečku první. Tuto možnost lze samozřejmě ještě více vylepšit, například umístěním zvonku do místnosti se stromečkem a skrytým natažením provázku, za který poté stačí pouze zatahat a zvoneček zazvoní přesně tam, kde má.

Moderní aplikace v telefonech

A pokud jste přece jenom příznivci moderních technologií, lze si do svého mobilu stáhnout aplikace, u kterých jenom nastavíte čas zazvonění a o nic dalšího se již starat nemusíte. I tímto způsobem se vydávají vývojáři mobilních aplikací.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Kovaříček

Kovej,kovej, kovaříčku,

okovej mi mou nožičku.

Okovej mi obě,

zaplatím já tobě.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi