Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Ačkoliv slovo vyzrát rozhodně není to nejvhodnější, všichni jistě víme, co je tím myšleno. Děti jsou rok od roku větší a chytřejší, a tak je nutné stále vymýšlet nové metody, jak jim dopřát ono kouzlo toho, kdy z vedlejší místnosti zazvoní zvoneček, který znamená, že Ježíšek připravil dárky, které je možné jít konečně rozbalit.

 

Odejít a zazvonit jde pouze několikrát

V případě malých dětí je velmi oblíbeným trikem odejít například na toaletu, což je však pouze záminka k tomu, abyste mohli na zvoneček zazvonit. Postupem času si však vaše děti mohou uvědomovat souvislosti a je proto nutné vymýšlet mnohem sofistikovanější fígle. Ideálně může pomoci váš CD přehrávač, kdy lze daný zvuk zvonečku nahrát na CD a pustit. Zvuk zvonku tak nejenomže se bude ozývat přímo z dané místnosti, ale vaše dítě rozhodně nepřijde na to, že jste ho pustili vy. Stejně kvalitní metodou může být tato melodie na vašem telefonu. Poté si stačí jenom zavolat a dlouho očekávaný zvuk zvonku je konečně tady.

A jak se skutečným zvonečkem?

Pokud však nechcete svěřit funkci zvonění elektronickým přístrojům, je nutné si vystačit s klasickým zvonečkem. Dobré je jeho umístění například k vašemu místu pod stůl a v příhodnou chvíli zazvonit. Starší děti však již mohou poznat, odkud zvuk vychází. Ne vždy si to však uvědomí, jelikož v euforii se budou věnovat pouze tomu, aby byly u stromečku první. Tuto možnost lze samozřejmě ještě více vylepšit, například umístěním zvonku do místnosti se stromečkem a skrytým natažením provázku, za který poté stačí pouze zatahat a zvoneček zazvoní přesně tam, kde má.

Moderní aplikace v telefonech

A pokud jste přece jenom příznivci moderních technologií, lze si do svého mobilu stáhnout aplikace, u kterých jenom nastavíte čas zazvonění a o nic dalšího se již starat nemusíte. I tímto způsobem se vydávají vývojáři mobilních aplikací.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Polínka

Řízy, řízy na polínka,

ať má topit čím maminka.

Řízy, řízy říz,

ať má dříví víc.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi