Dnes slaví: --- Zítra: Bedřich

Pokud chcete svým dětem dopřát velkou porci zábavy, jednou z nejvděčnějších možností jsou zajisté hračky. Tuto myšlenku netřeba rozvíjet. Jaké jsou ale v současnosti oblíbené a kde je pořídit levně?

 

 

V oblasti hraček existuje aktuálně celá řada nejrůznějších produktů, možná až příliš. Přesto platí, že pro děti jsou takové výrobky nejen zdrojem spousty hodin zábavy, ale v mnoha případech se jedná také o vhodný prostředek pro rozvoj jejich kreativních schopností. Pojďme se tedy na některé hračky pro dívky a pro chlapce podívat blíže a řekněme si ke každé alespoň několik slov.


Vhodné hračky pro holčičky

Děvčata odedávna milují panenky, a na tom se nic nemění ani dnes. Doporučit Vám tedy můžeme kupříkladu populární panenky Monster High, případně nejrůznější kočárky pro panenky. Pro rozvoj kreativity holčiček pak slouží různé stavebnice jako např. Lego. Právě pro dívky je přitom určena stavebnice Lego Friends, s níž prožijí mnoho radostných chvil, ale zároveň se budou učit tvořivému myšlení.

Zajímavé hračky pro chlapce

U kluků je situace poněkud jiná, nicméně Lego je i pro malé pány jistě vhodnou hračkou. Za všechny relevantní série jmenujme např. Lego Ninjago či Lego Star Wars, které přináší modely strojů a postavy z této oblíbené filmové série. Vděčným dárkem pro chlapce jsou ovšem pochopitelně také autíčka, která si lze aktuálně pořídit v mnoha menších či větších modelech. Vyberte si dětská autíčka a udělejte svému malému závodníkovi radost.

Lze pro děti nakoupit levně? 

Samozřejmě je nasnadě otázka, zda si lze pořídit výše zmíněné, jakož i další hračky za příznivé ceny. Existuje pochopitelně celá řada prodejců, kteří se tímto odvětvím zabývají, takže pokud budete dobře hledat, jistě dobré ceny naleznete. Již na tomto místě Vám nicméně můžeme doporučit internetový obchod Hracky-4kids.cz, v němž na Vás čeká široký sortiment hraček a dalších výrobků pro děti levně!  

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Poštovní schránka (Jiří Wolker)

Poštovní schránka na rohu ulice,

to není nějaká lecjaká věc.
Kvete modře,
lidé si jí váží velice,
svěřují se jí docela.
Psaníčka do ní házejí ze dvou stran,
z jedné smutná a z druhé veselá.

Psaníčka jsou bílá jako pel
a čekají na vlaky, lodě a člověka,
aby jak čmelák a vítr je do dálek rozesel,
- tam, kde jsou srdce,
blizny červené,
schované v růžovém okvětí.

Když na ně psaní doletí,
narostou na nich plody
sladké nebo trpké.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi