Dnes slaví: Oleg Zítra: Matouš

Dnes máte jedinečnou šanci do komentářů pod tímto článkem pokládat dotazy pro poněkud neobvyklé tarotové karty. Stvořila je Doreen Virtue a jak jinak, zvolila andělské téma. Symboliku klasického tarotu vnořila do světa andělů, víl, jednorožců, archandělů a mořských panen. Ačkoliv „mluva“ těchto karet je poněkud jiná až snivá, stále je to klasický tarot, takže se můžete ptát na cokoliv.

Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi.

Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvořili první balíček tarotových karet, který je bezpochyby něžný, plný bezpečí a důvěry! Všechna slova na těchto kartách, stejně jako ilustrace Steva A. Robertse, jsou pozitivní a krásná, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu. 

Pokud se Vám tyto karty na obrázcích líbí a máte problém, který vás trápí, zkuste se jich zeptat.

Napište svůj dotaz do komentářů a já vám v průběhu dne (nejpozději zítra) odpovím také do komentářů.

Andělské tarotové karty Doreen Virtue vyšly před pár dny a tak je toto jeden z prvních výkladů, který můžete využít. Můj osobní dojem je zatím trochu nejistý, s kartami se sžívám a jejich vyzařování na mě zatím působí lehounce a jemně. 

Tak uvidíme, jak to půjde. Zkuste to se mnou!

O autorech:

Doreen Virtue jedna z nejprodávanějších autorek a jasnovidná doktorka psychologie, která pracuje s říšemi andělů a elementálů. Její vykládací karty a knihy jsou zdrojem inspirace milionům čtenářů po celém světě.

Radleigh Valentine je mezinárodně známý řečník, autor, intuitivní duchovní a moderátor rádiových pořadů. Studoval  tarot po více než 20 let a jeho workshopy jsou oblíbené v celé Severní Americe.

Steve A. Roberts je mezinárodně uznávaný umělec oblasti fantasy ilustrací, založil společnost Fantasy Graphics, která sídlí na Floridě. 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Leze, leze brouk

Leze, leze brouk,

vítr do něj fouk.

Převalil se na záda,

třepe, třepe nohama.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi