Dnes slaví: Zdeněk Zítra: Milena

Kouzelní delfíni a mořské vílyHezké, hebké, a proč si o nich nevyprávět příběhy s dětmi? Tyto překrásné a do ručky tak akorát malinké kartičky Kouzelní delfíni a mořské víly jsem použila kromě výkladů také pro hraní s dětmi. Doslova lákají k vyprávění pohádek a příběhů. Hezky podle fantazie.  Poskládat si jednotlivé karty, rozložit podle tématu a pak si splétat své vlastní příběhy.

Myslíte, že i takhle se dá „pracovat“ s výkladovým kartami? No ano, Doreen Virtue by se asi divila, k čemuže vynalézavá matka pojme její vílí a delfíní poselství. Jenže co si budeme povídat. V mateřském věku už jsme poněkud vyrostlé z mystiky a hloubky mořských panen, éterických tvorů a z moudrosti delfína. A tak pro mne bylo na jednu stranu úsměvné, na druhou stranu mi to ale přišlo jako obrovská výzva, abych se do těchto pro mě zdánlivě naivních karet ponořila.

Takže za prvé jsem nečekala tu hloubku

Ke kartám jsem přistupovala s obezřetností a s takovou pohádkovou něhou. Jasně, jejich poselství byla dospělácká a hladivá. Určitě pro maminku, která má ezoterické nálady, je to jako dělané, a navíc se s nimi může pomazlit i v přítomnosti svých dětí, protože kartičky působí hluboce na dospělé a něžně a přívětivě na děti. Prostě máte chuť si s nimi hrát, jen každému z vás to zahraje na jinou strunku. Děti i maminky u toho výborně porelaxují a každý přesně po svém.

A za druhé jsem nečekala tu praktičnost

Ano, no jasně, nezapomínejme na hlavní účel těchto karet. A tím jsou výklady. Energetické a snad i trošku věštecké, ale především psychologické. Pokud si vytáhnete tři různé karty, dostanete příběh, v němž se děj odvíjí od jedné karty ke druhé. Vy anebo osoba, které karty vykládáte, musíte pro správné pochopení odpovědi věnovat pozornost své intuici a upřímným pocitům.

Karty můžete také před sebou rozprostřít do vějíře zadní stranou k sobě. Vytáhněte si jednu nebo více karet, které vás budou přitahovat…. Pokud vám během míchání z balíčku některá karta „vyskočí“, věnujte jí zvláštní pozornost, neboť pro vás má velmi důležitou zprávu, kterou byste jinak nemuseli zaznamenat.

Tak to je úryvek z návodu, který autorka v knize prezentuje. Jsem si ale jista, že každý si najde ty svoje.

A tak jsem zkusila malý pokus. Vytáhněme si několik karet a podíváme se na pohádkový příběh. A pak na příběh pro maminku:

Pohádkový příběh: V moři žije krásná mořská panna, která má malou dceru. Už na druhé kartě si dceruška hraje s želvou a má na hlavě perlovou čelenku. O perlách se dá povídat tak dlouho! Jak se tam vzali, odkud je má? Na třetí kartě se ona paní už dívá do zrcadla, možná ta dcera už dospěla a příštího dne se třeba vydá na hladinu, aby poznala svět lidí, na poslední kartě už je ve viditelném pohybu směrem vzhůru, k mořské hladině… co jí tam asi čeká?

 

Příběh pro maminku: Klasický výklad potom hovoří o tom, že v situaci, na kterou se ptáte, se skrývá ohromný léčivý potenciál. TO, co vás napadlo, je opravdu dobrý nápad, věnujte se jeho rozvíjení, jeho plánování, možná tam díky druhé kartě jsou ještě nějaká omezení, která musíte překročit, abyste kvalitně dokázala si stát za svým. Nebojte se třeba, že tu situaci nezvládnete (protože například několikrát jste v ní už pohořela). Je důležité myslet na to, po čem toužíte, a každé ráno si opakujte pozitivní afirmace a otevřete tak bránu ke svému štěstí. Osobně nemám moc ráda afirmace a tam bych poslední dvě karty viděla i praktičtěji. Prostě běžte za svým snem a ani na okamžik ho neopouštějte. Nepřemýšlejte o neúspěchu, ale mějte v hlavě jenom úspěch. Zdá se, že  karty vám jsou mimořádně nakloněny a jste krůček od úspěchu!

Anotace:

Tyto úžasné vykládací karty byly vytvořeny speciálně k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezení smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání. Čtyřicet čtyři nádherně ilustrovaných karet vám pomůže vplout do oceánu vašeho podvědomí, kde mohou hluboké myšlenky a pocity vytvářet (ne blokovat) to, po čem vaše srdce touží. V přiložené knížečce se dozvíte, jak karty používat k dokonale přesným výkladům sobě i druhým.

O autorce:

Doreen Virtue je autorkou mnoha bestsellerů a to jak psychologicky laděných, tak především laděných do andělských energií. Je považována za duchovní léčitelku, terapeutku a spisovatelku, která ovlivnila životy mnoha milionů lidí. V bezpočtu jejích děls i vyberou ti, kteří upřednostňují logiku a řád, stejně jako ti, kteří potřebují pohladit hlouběji po duši třeba právě prostřednictvím andělů a jiných duchovních bytostí.

Vydala Synergie Publishing SE, 2016, www.andele.cz

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Strašidlo

Včera v noci o půlnoci

přišlo na mě strašidlo.

Mělo gatě na špagátě

a na zadku kormidlo.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi