Dnes slaví: Klára Zítra: Alena

Se začátkem školního roku ubývá příležitostí k zábavě. Pokud nebude zrovna svítit sluníčko, vezměte celou vaši bandu do kina. S animovanými pohádkami se vážně roztrhl pytel. Dáme vám opravdu skvělé tipy na návštěvu kina!

 

Co třeba Madagaskar 3?

Nerozlučná čtverka je opět tady a tentokrát se určitě budete skvěle bavit. Technicky nadáni tučňáci se díky opravenému letadlu vypraví do Monte Carlo, kde si užívají hazardních her. Naši partu však nezvali s sebou, tak se rozhodli připlavat za nimi. Souhra náhod je opravdu velmi pestrá a tak se Alex, Marty, Melman a Glorie dostávají do krušné chvíle, kdy musí prchat před nepříjemnou policistkou, které si přeje ulovit právě Alexe. Při útěku je napadne skvělý nápad a to ten, že se ukryjí v cirkusu. Opičáci spolu s tučňáky cirkus koupí a tím mají zvířecí kamarádi zase další starosti. Cirkus je v bídném stavu a tak všichni musejí spojit síly a postarat se, aby cirkus opět získal na popularitě a oblíbenosti.

Král Jelimán se zamiluje do medvědice Soni a stane se z nich nerozlučná dvojice. Marty se spřátelí s lachtanem a spolu vytvoří rafinované cirkusácké číslo. Glorie naučí Melmana tančit a to přímo na laně. A co čeká na Alexe a jak vše dopadne se dozvíte právě kině.

Doba ledová 4

Pokud je vám a vašim dětem více sympatická prehistorická parta, určitě neváhejte a jděte se podívat na volné pokračování. Scratt zasadí žalud opravdu zajímavě až se prakontinent Pangea rozpadne. Kamarádi musí najít cestu zpátky domů. Zvládnou to ?

Určitě si najděte čas a vydejte se s dětmi za zábavou.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Nožičky

Kopy, kopy, nožičky,

nebojte se vodičky.

Která by se bála,

nebyla by zdráva.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi