Dnes slaví: Matouš Zítra: Darina

Školní lavice a židle poskytují útočiště žákům a studentům během zhruba třinácti let, je tedy skutečně důležité, aby škola dbala na výběr kvalitního nábytku. A důvody jsou jednoduché.

Dítě potřebuje sedět na pořádné židli odpovídající jeho výšce a stejně tak mít seřízenou i lavici. Ideálním školním nábytkem tedy budou výškově nastavitelné verze lavic a židlí, které každý žák přizpůsobí své výšce a potřebám.

Jaký nábytek volit

Školní nábytek lze nakoupit v setech nebo jednotlivě, a to v různých barevných variantách. Výška židlí pro jednotlivé třídy je uvedena v doporučené tabulce velikostí, škola má tedy vodítko, podle kterého se může řídit. Školní lavice se od sebe liší účelem použití. Vhodné jsou lavice s odkládací deskou pod stolem, do kterých si děti mohou ukládat sešity, svačinu a další věci. Do výtvarných tříd se hodí lavice se sklopnou deskou a jazykovým učebnám budou slušet speciální lavice s multimediální katedrou.

Širokou nabídku školního nábytku nabízí NÁBYTEK HONZA, s.r.o.

Na trhu má dlouholetou tradici a s výrobou nábytku pro školy a mateřské školy značné zkušenosti. Školám nabízí kompletní dodávku včetně montáže zboží s tím, že doprava do 150 km je zdarma. V e-shopu této firmy s odkazem obchod.nabytek-honza.cz/Nabytek-pro-skoly/Skolni-zidle-a-lavice/menu-id-56 naleznete skutečně široké množství lavic, židlí, tabulí, stolů, skříněk a dalšího školního vybavení, které je moderní, kvalitní a vyrobené tak, aby podporovalo zdravý růst dítěte a dbalo na správné stereotypy sezení. A jelikož i ceny jsou velice příznivé, v nákupu kvalitního a odolného nábytku škole nic nebrání.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Poslali mě

Poslali mě naši k vašim,

aby přišli vaši k našim.

Když nepřijdou vaši k našim,

tak nepřijdou naši k vašim.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi