Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Chcete udělat radost svým blízkým krásným dárkem, ale nemáte dostatek financí? Nezoufejte, máme několik typů, jak pořídit dárek, který skutečně potěší a zároveň příliš nezatíží Vaší peněženku.

 

Již několikrát jsem kvůli své finanční situaci zadávala do internetového vyhledávače spojení „ levné dárky“. Ale upřímně řečeno, to co tyto stránky většinou nabízejí, bych za prvé nedala ani svému nepříteli a za druhé mám o pojmu levný, trochu jiné představy. Našla jsem však několik výjimek, například levne-darky.com.

Velkým hitem se v poslední době staly nejrůznější slevové portály na internetu. Doporučuji navštívit berslevu.cz, slevomat.cz nebo vykupto.cz. Tyto stránky nabízejí široký sortiment včetně nejrůznějších zážitků. Ale pozor. Hrozí nebezpečí, že se již nebudete moci od stránek odtrhnout.

Mnozí lidé také volí dárek z druhé ruky. Stačí se podívat na internet, kde se nachází nespočet inzerátu, které nabízejí k odkoupení dárky, které pro prodávající nebyli příliš vhodné. Velmi dobře se takto nakupují například vstupenky do divadel, na koncerty nebo různé poukazy. Zkuste hyperinzerce.cz nebo sbazar.cz

Velmi populární jsou také fotodárky. Fotografie můžete nechat natisknout na hodiny, puzzle, hrníčky, talíře, oblečení, polštáře apod. Objednávejte na internetu nebo přímo v prodejně, kterých je v současné době všude plno.

A co takhle to vzít z úplně jiného konce? Umíte péct? Upečte oslavenci sladký nebo slaný dort, který ho bude skvěle vystihovat. Inspirujte se na dortove-inspirace.cz. Pokud si na dort netroufáte, můžete ukuchtit cokoliv jiného a udělat si s oslavencem příjemný večer. Třeba při svíčkách. Nebo jste spíše kutil? Vlastnoručně vyrobený dárek z lásky umí zahřát na duši.

A co takhle pozvat oslavence na výlet? Udělejte si piknik někde v přírodě s krásným výhledem. Kupte šampaňské, jahody a nějaké dobroty. A uvidíte, že na takový den dlouho nezapomenete.

Hlavně se nikdy neobávejte, zda je Váš dárek dostatečně dobrý. Protože on je! I maličkost darovaná z lásky stojí vysoce nad drahým dárek věnovaným bez něžného citu.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Čáp

Čáp, čáp

do vody šláp.

Nohy ho studí,

čápa to budí.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi