Dnes slaví: Šarlota a Zoe Zítra: Státní svátek

Velikonoční tvořeníVelikonoce se kvapem blíží. Určitě s dětmi také vyrábíte nějakou zajímavou velikonoční dekoraci. Ve spolupráci s internetovým blogem Časproděti.cz jsme se rozhodli uspořádat takovou menší velikonoční soutěž.

 

V minulých týdnech jste měli možnost soutěžit o knihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. O soutěži se dočtete zde: SOUTĚŽ: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nyní vám přinášíme jména výherců, kteří se mohou na knihy těšit.

 

1. Libuše Kubínová, Kunín

2. Alena Jelínková, Benešov

3. Jana Drobňáková, Plaveč

Velmi zajímavá kniha, která je předlohou pro stejně zajímavý film. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti měl premiéru 29. září a sklízí velmi pozitivní ohlasy. Jeho knižní předlohu můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí jen odpovědět na 3 otázky a kniha může být vaše. Soutěžíme o 3 výtisky, které nám do soutěže věnovalo nakladatelství Jota.

Máme pro vás vyhlášení soutěže s vydavatelstvím Albatros, které nám do soutěže věnovalo 3x knihu Grey. Kdo četl 50 odstínů šedi ví, kdo Christian Grey je a kdo nečetl se to z této skvělé knihy dozví. Christian Grey zde barvitě ukáže svůj pohled na celou věc. určitě stojí za přečtení!  Nyní již k samotnému vyhlášení :)

Máme pro vás soutěž s vydavatelstvím Albatros, které nám do soutěže věnovalo 3x knihu Grey. Kdo četl 50 odstínů šedi ví, kdo Christian Grey je a kdo nečetl se to z této skvělé knihy dozví. Christian Grey zde barvitě ukáže svůj pohled na celou věc. určitě stojí za přečtení!  Nyní již k samotné k soutěži :)

Máme pro Vás výherce naší tvořící soutěže. Všechny obrázky naleznete na našich facebookových stránkách. https://www.facebook.com/Nejenmaminkam.cz

Nejsem namalovanáZnáme soutěžící, které vyhrály knihu Nejsem namalovaná! Každá žena je jiná, stejně jako každá žena snáší jinak období těhotenství. Minule si některé soutěžící posteskly, že jsme se zaměřili jen na těhotenství, a my slíbili, že se polepšíme. Přinášíme tedy soutěž o těhotenství a všem kolem. Chceme přiblížit čtenářkám, jak různorodé může toto období být a jak se může lišit přístup jednotlivých maminek. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Kalamajka

Kalamajka mik,mik,mik,

oženil se kominík.

Vzal si ženu Elišku

v roztrhaným kožíšku.

Kalamajka pěkná věc, když je zima, šup na pec,

když je teplo, šup dolů, kalamajku tancuju.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi