Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Zajímá vás, jaký bude tento rok? S těmito krásnými kartami, které pohladí i oko, se můžete mazlit dlouho. Ač jejich poselství jsou jasná a stručná, tak ve chvíli, kdy s nimi začnete vykládat, se jejich energie doslova rozvine jako růže. Překvapily mne najednou obrovským množství jemných informací kolem. A tak, proč je nevyužít pro výklad na rok 2017.

Berte tento výklad podobně, jako když si připravíte rozlučkovou hostinu s rokem 2016. Člověk ho nějak zrekapituluje, pomazlí se s ním, poděkuje, nebo ukápne slza… a pak prostře znovu, pro nový rok.

Karty mají tu skvělou schopnost, že umí vystihnout energii věcí příštích. Tu obecnou. Tu, která se vás může v příštím roce dotknout více či méně.  Záleží i na individuálním osudu každého z nás.

Jaká tedy bude obecná energie pro rok 2017?

K výkladu jsem použila karty Doreen Virtue, Andělské rady.

První řada: Odpouštění, Poslouchejte svou intuici, Je to na vás!, Sežeňte si víc informací

Druhá řada: Ano!, Ano, Dělejte kompromisy, Situace se zlepší

 

První část roku může přát všemu, co potřebuje dokončit. Odpustit, dotočit se na konec svého utrápeného cyklu. Nebo naopak – smířit se. Čas, kdy ve zvýšené míře se budou lidé scházet, rozcházet, kdy si budou čistit stůl Pozitivní energie na to navázaná je o tom, že riziko chyb bude minimální. Může to bolet, samozřejmě, ale stoprocentně se do budoucna ukáže, že to bylo to nejlepší, co se mohlo stát. Dále už totiž budeme vedeni spíše intuicí, tím, jak se vyčistí život od nepořádku, začne se odvíjet sám od sebe jinými směry. Pozitivními. Lidé mohou mít pocit, že všechno jde, jak má. A to také bude ukazatel správného směru – věci se nesmí komplikovat, nebo ne přílišně. S koncem roku potom bude přicházet další akce, další lekce, události, které budou vyžadovat možná kompromis v zájmu vyššího celku, kdy po takovém řešení se situace znovu zlepší. Opět nastupuje trošku informační šum, kdy je třeba více komunikovat. Tendence ke zlepšování vás opět povytáhnou o kousek dál. Další ideální období k tomu, kdy rok a osud bude zúčtovávat a rozdávat odměny (i tresty).

Celkově bude rok 2017 příjemný v tom, že v něm snadněji než kdy jindy uvidíme to, co k nám už nepatří, co nám škodí a budeme mít odvahu i sílu věci řešit.

V takovém případě jsou tu silné tendence ke zlepšování, k pozitivním posunům v realitě. Zároveň však tu je stále silně zastoupen faktor spravedlnosti, takže kdo zasil dobře, bude dobře sklízet, kdo naopak – nebo se bude bránit přicházejícím změnám – sklidí pravý opak.

Nezbývá než popřát šťastný vstup do nového roku a jen samé dobré zprávy!

Karty Andělské rady od D. Virtue vydala Synergie, 2016

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Naše kočka strakatá

Naše kočka strakatá

měla čtyři koťata.
Jedno černé,
druhé bílé,
třetí žluté, roztomilé.
A to čtvrté strakaté,
po mamince okaté.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi