Dnes slaví: Ivana Zítra: Miroslava

Školní lavice a židle poskytují útočiště žákům a studentům během zhruba třinácti let, je tedy skutečně důležité, aby škola dbala na výběr kvalitního nábytku. A důvody jsou jednoduché.

Dítě potřebuje sedět na pořádné židli odpovídající jeho výšce a stejně tak mít seřízenou i lavici. Ideálním školním nábytkem tedy budou výškově nastavitelné verze lavic a židlí, které každý žák přizpůsobí své výšce a potřebám.

Jaký nábytek volit

Školní nábytek lze nakoupit v setech nebo jednotlivě, a to v různých barevných variantách. Výška židlí pro jednotlivé třídy je uvedena v doporučené tabulce velikostí, škola má tedy vodítko, podle kterého se může řídit. Školní lavice se od sebe liší účelem použití. Vhodné jsou lavice s odkládací deskou pod stolem, do kterých si děti mohou ukládat sešity, svačinu a další věci. Do výtvarných tříd se hodí lavice se sklopnou deskou a jazykovým učebnám budou slušet speciální lavice s multimediální katedrou.

Širokou nabídku školního nábytku nabízí NÁBYTEK HONZA, s.r.o.

Na trhu má dlouholetou tradici a s výrobou nábytku pro školy a mateřské školy značné zkušenosti. Školám nabízí kompletní dodávku včetně montáže zboží s tím, že doprava do 150 km je zdarma. V e-shopu této firmy s odkazem obchod.nabytek-honza.cz/Nabytek-pro-skoly/Skolni-zidle-a-lavice/menu-id-56 naleznete skutečně široké množství lavic, židlí, tabulí, stolů, skříněk a dalšího školního vybavení, které je moderní, kvalitní a vyrobené tak, aby podporovalo zdravý růst dítěte a dbalo na správné stereotypy sezení. A jelikož i ceny jsou velice příznivé, v nákupu kvalitního a odolného nábytku škole nic nebrání.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Foukej, foukej, větříčku

Foukej, foukej, větříčku,

shoď mi jednu hruštičku,

shoď mi jednu nebo dvě,

budou sladké obě dvě.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi