Dnes slaví: Alexandr Zítra: Lumír

Ahoj všichni,

sice nepůjde o nic převratného, ale je dost možné při běžných nákupech ušetřit použitím Internetu. Nejprve si udělám seznam věcí, které je nutné koupit, např. mléko, máslo atp., a na serveru si vyhledám, kde toto zboží mají v akci.

http://akce.najdislevu.cz/?fraze=mléko. Pokud potřebuji více věcí, vyhodnotím, v kterém hypermarketu jich mají v akci nejvíce a u tohoto projdu podrobně celou akční nabídku, ze které vyberu i další věci, které budu v následujícím období potřebovat, a uložím je do nákupního seznamu na těchto webovkách dostupného. K seznamu pak doplním, co je ještě nutno koupit a mám jistotu, že jsem neutratila více než je potřeba.

Pokud nejde o běžný nákup, tak vždy kontroluji internetové ceny a pročítám pečlivě i hodnocení nakupujících. Počkám vždy na dobu, kdy má obchod akci - poštovné zdarma, nebo kdy se dostanu na poštovné zdarma já svým objemem nákupu. Pokud obchod poštovné zdarma nenabízí, kontaktuji ho, zda není ochotný ho poskytnout při určité sumě, kterou u nich utratím. Většinou se dohodneme.

Pokud chci koupit něco většího (tedy finančně náročnějšího), opět nejednám bezmyšlenkovitě a neutrácím svoje peníze, ale čekám na splátky bez navýšení, které se vždy jednou za čas na nějakém webovém obchodě objeví. Pak mohu mít svoje vlastní peníze uložené na alespoň nějaké procento, ale věc, kterou potřebuji, už mám doma a splácím bezúročně jak potřebuji.

Dobré je zařídit si tarif na noční proud a v něm prát, sušit, žehlit, péct. Zhasínat :-)

Také je dobré zařídit si spoření a dát trvalý příkaz, ty peníze tam prostě odejdou a vy se musíte obejít bez nich :-)

A tak by se dalo psát dlouho :-)

Hezký den přeji,

Ilona 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Říkadlo

„To je táta, to je máma,

to je bába, to je dědek,

to je vnouček, malý klouček."

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi