Dnes slaví: Ljuba Zítra: Miloslava

O Zuzaně Kubáňové jste se mohli dozvědět více v rozhovoru, který poskytla pro náš magazín. Nyní Vám představí sporty, které ji baví a ve kterých je nejlepší.

 

Tato fitness aktivita vznikla v roce 2011. Spojuje dva cíle - odlehčit kloubnímu systému a zapojit co nejvíce svalů těla v jedinečném hodinovém konceptu cvičení. JUMPBOXING v současné době existuje  ve dvou variantách: Jumpboxing BOOTS na skákacích botách a Jumpboxing trampoline na trampolínce bez madel. Ve své podstatě se jedná o skákání ve spojení s boxem. Tato hlavní část lekce probíhá asi 40 minut, poté následuje zklidnění a navazuje další neodmyslitelná část JUMPBOXINGové lekce a to posilování problémových partií (bříška, stehen, hýždí) s Kettle bellem i bez něj s vahou vlastního těla. Lekce utíká jako mávnutím kouzelného proutku a to i díky celému rozčlenění lekce, které kombinuje aerobní zátěž, při které se ale můžete dostat i na hranici anaerobního prahu, což umožňuje v následující klidné posilovací části udržet tep na té správné "hubnoucí" hranici. Jumpboxingem trénujete vytrvalost, šetříte klouby a zároveň zpevňujete střed těla a krásně formujete postavu. Ale co je hlavní! Bavíte se! Jumpboxing doporučují i vrcholoví sportovci k prevenci jednostranného zatížení a s ním spojenými problémy.

Jumpboxing pomáhá ke zpevnění pánevního dna a při problémech s inkontinencí a je doporučován ortopedy. Přijďte si ho tedy vyzkoušet, ať si můžete udělat názor sami :-) Více info na www.jumpboxing.cz

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Polámal se mraveneček

Polámal se mraveneček, ví to celá obora.

O půlnoci zavolali mravenčího doktora.

Doktor klepe na srdíčko, potom píše recepis:

"Třikrát denně prášek cukru, bude chlapík jako rys."

Dali prášky podle rady, mraveneček stůně dál.

Celý den byl jako v ohni, celou noc jim proplakal.

Čtyři stáli u postýlky, pátý těšil: "Neplakej!

Zafoukám ti na bolístku, do rána ti bude hej!"

Zafoukal mu na ramínko, pohladil ho po čele...

Hop! A zdravý mraveneček ráno skáče z postele!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi