Dnes slaví: Oleg Zítra: Matouš

O Zuzaně Kubáňové jste se mohli dozvědět více v rozhovoru, který poskytla pro náš magazín. Nyní Vám představí sporty, které ji baví a ve kterých je nejlepší.

 

Tato fitness aktivita vznikla v roce 2011. Spojuje dva cíle - odlehčit kloubnímu systému a zapojit co nejvíce svalů těla v jedinečném hodinovém konceptu cvičení. JUMPBOXING v současné době existuje  ve dvou variantách: Jumpboxing BOOTS na skákacích botách a Jumpboxing trampoline na trampolínce bez madel. Ve své podstatě se jedná o skákání ve spojení s boxem. Tato hlavní část lekce probíhá asi 40 minut, poté následuje zklidnění a navazuje další neodmyslitelná část JUMPBOXINGové lekce a to posilování problémových partií (bříška, stehen, hýždí) s Kettle bellem i bez něj s vahou vlastního těla. Lekce utíká jako mávnutím kouzelného proutku a to i díky celému rozčlenění lekce, které kombinuje aerobní zátěž, při které se ale můžete dostat i na hranici anaerobního prahu, což umožňuje v následující klidné posilovací části udržet tep na té správné "hubnoucí" hranici. Jumpboxingem trénujete vytrvalost, šetříte klouby a zároveň zpevňujete střed těla a krásně formujete postavu. Ale co je hlavní! Bavíte se! Jumpboxing doporučují i vrcholoví sportovci k prevenci jednostranného zatížení a s ním spojenými problémy.

Jumpboxing pomáhá ke zpevnění pánevního dna a při problémech s inkontinencí a je doporučován ortopedy. Přijďte si ho tedy vyzkoušet, ať si můžete udělat názor sami :-) Více info na www.jumpboxing.cz

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Ježčí ukolébavka

Ježeček ježatý,

se třemi ježčaty

seděli za vrátky,

říkali si pohádky.

Jedna stála jablíčko

a ta druhá půl,

ty se taky, Janičko,

do postýlky skul.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi