Dnes slaví: Magdaléna Zítra: Libor

Vašemu drobečkovi už brzy bude rok a vy dumáte nad tím, čím byste mu mohli zpříjemnit první narozeniny? Je ještě příliš malý na to, aby dostal praktické pomůcky, nebo můžete bez obav spojit radost pro něj s něčím užitečným pro sebe? Poradíme vám. Ideální je zkombinovat obojí. Když dítko dostane hračku, se kterou bude nanejvýš spokojené, a ještě k ní přidáte praktickou věc, která vám oběma vše usnadní, budou první narozeniny nezapomenutelným dnem. Máme pro vás pět praktických tipů, které vám výběr usnadní.

 

Tříkolka, která „poroste“ s oslavencem

Představte si tříkolku, s níž může každý malý jezdec řádit už od 6 měsíců a pravděpodobně ho neomrzí, ani když mu budou dva roky a více – jakmile z ní doslova nevyroste. Například tříkolka Injusa City je velmi variabilní. Ti nejmenší, od 6 do 24 měsíců, mohou jezdit s vaším doprovodem, k němuž budete mít k dispozici vodicí tyč. Ostřílení jezdci od 24 měsíců už mohou jezdit sami a bude záležet na vás, kdy sundáte bezpečnostní hrazdu a pětibodový bezpečnostní pás i další prvky.

Hopsadlo zaručeně vyloudí úsměv na tváři

Vy ještě nemáte skákadlo? Pak je ideální čas to napravit třeba hopsadlem Hauck Jump určeným pro děti od 5 až do 15 měsíců nebo od 6 do 10 kilogramů. Gumu s polstrovaným sedátkem připevníte k zárubni dveří a svou ratolest pěkně usadíte. Potom už se společně můžete smát nad každým jeho skokem, který je bezpečný a nedovolí, aby si drobotina ublížila. Klidně si poskočte (vedle hopsadla) také, ať je větší legrace!

Židlička, ve které se to bude baštit samo

Z praktičtějších dárečků můžeme zmínit například jídelní židličku Hauck Alpha, která bude vám i vašemu malému zlatíčku sloužit klidně i roky. Pomůže vám od 6 měsíců až do doby, kdy nebude klidně sedět samo – židlička je totiž výškově nastavitelná a její nosnost je neuvěřitelných 90 kilogramů. Při takovém posezení bude každá bašta radost pro něj i pro vás! A pokud nechcete, aby to byl spíše praktický dárek pro vás, připravte drobečkovi nějakou speciální dobrotu, do které se může v židličce rovnou pustit.

Krosna – praktická společnice na výlety

Milujete kratší procházky i dlouhé túry? Tak proč byste je nemohli absolvovat společně s vaším malým? Nechte kočárek projednou doma a pořiďte si lepšího společníka na cesty. Do dětské krosny Zopa Little Hiker ho pohodlně usadíte a můžete se rovnou vydat do přírody. V krosně může obvykle sedět dítko třeba už půlroční, nosnost pak může být i 18 kilogramů.

Heboučké povlečení do postýlky

Co může být krásnějšího než se večer zachumlat do peřiny s na dotyk příjemným povlečením? To není jen otázka na dospělé, nýbrž i na děti. Jestli milujete pohled na spokojeně spícího andílka, vyberte mu heboučké povlečení s motivem, který ho jistě nadchne. Co třeba povlečení do postýlky s Krtečkem ze 100% přírodní bavlny? Takovou péči si nechá každý drobeček líbit.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Každá ručka

Každá ručka má prstíčky,

zavřeme je do pěstičky,

bum,bum na vrátka,

je to malá pohádka.

Ručičky si spolu hrají,

mnoho práce nadělají,

bum bum na vrátka,

je to malá pohádka.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi