Dnes slaví: Jaromír Zítra: Zlata

Hlavu vzhůru, milé maminky. Věčný je pouze tento kalendář, který lze používat po dnech každý rok. Věčný určitě není kolotoč kolem dětí, ale můžete si ho právě tímto kalendářem zpříjemnit, ulevit si a možná se i inspirovat k nějaké myšlence, kterou mateřství ještě více rozjitří a rozzáří jako broušený diamant.

 

Kdy jindy je člověk více unavený a bez energie?

Kdy jindy je člověk více nabitý a má pocit, že jeho život dostal diametrálně odlišný směr?

Tuhle směs nesourodých pocitů s sebou nese právě mateřství. Otáčecí kalendář Dokážu to! obsahuje 365 obrázků, dat a afirmací, které opravdu mohou rozzářit den. Dodat energii, na moment přesvědčit, že nejsem tak neschopná, příšerná, ošklivá, tlustá a nehodna jakékoliv lásky. Na malý moment, kdy spočineme samy, v kuchyni třeba… a zrak nám padne na tu malou stránku věnovanou dnešnímu dni.

Tak třeba 2. září je nesmírně inspirativní:

Respektuji své meze a trvám na tom, aby je i ostatní respektovali.

Nebo velmi relaxační 19. září:

Vždy a za všech okolností vyjadřuji nekonečnou lásku a vděčnost.

Ale i třeba naprosto maličké radůstky, které mohou být i dvojsmyslné, ale 6. listopadu není od věci zůstat u té dobré obuvi, zejména jdete-li na procházku s dítkem nebo kočárkem.

Nosím boty, ve kterých se mé nohy cítí dobře.

Při pročítání jsem měla hezké a hladivé pocity. Ve chvíli, kdy je člověk na vrcholu veškerého mateřského „vytočení“, tak pravda, může podobná věta působit jako rudý hadr na vzteky rudého býka, ale vytrvejte. On tenhle kalendář ještě skrývá jedno tajemství, jež jsem objevila až po několika dnech. Nejenže léčí duši, ale také inspiruje. Otevírá. Díky němu se možná dnes na procházce zastavíte, abyste vnímala krásu barevného listí.

A bude vám hezky.

A třeba by vás to jinak vůbec nenapadlo. Kalendář, který ukazuje krásu světa a dodává energii, když nám jí ubývá.

Louise L. Hay je světově uznávaná autorka knihy „Miluj svůj život“. Je až neuvěřitelné, že této proslulé autorce bude letos již 87 let! Její nelehký osud, boj s nemocí i její vlastní síla pomohly v jejich publikacích již milionům lidí. Zde vytvořila kalendář se silnými afirmacemi, který můžete používat každý den, rok co rok. Afirmace jsou zaměřeny na základní oblasti našeho života – milostné vztahy, bohatství, zdraví, odpuštění, tvořivost, zvládání stresu, úspěch v zaměstnání a sebevědomí. Tyto afirmace dodají vnitřní sílu i lehkost při prožívání každodenních situací. Navíc jsou doplněny půvabnými  ilustracemi malířky Joan Perrin-Falquet, která často s Louise L. Hay a jinými duchovními učiteli spolupracuje. Její obrázky jsou plné životní energie, která je pro nás tolik potřebná. Joan Perrin-Falquet patří mezi přední ilustrátorky v oblasti inspirativní literatury a dárkových předmětů. Sympatická žena dává do svých obrázků silnou intuitivní energii a obrazotvornost. Žije se svým mužem a dvojčaty v Pensylvánii.

Příjemný kalendář, který vám potěší oko i duši každý den, můžete v této chvíli vyhrát. Na čtyři výherce čeká právě tento kalendář.

 

Soutěžní otázka:

Kolik let bude letos, 8. října, této světově proslulé autorce kalendáře Dokážu to! a knižního bestselleru Miluj svůj život?

 

Odpovědi pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 22.9.2013

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com


Výhry rozesílá Synergie Publishing SE

 

Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 


 

Říkanky

Leze, leze po železe

Leze, leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi