Dnes slaví: Jaromír Zítra: Zlata

Neobvyklou soutěž tady dneska máme. Vlastně není ani žádná soutěžní otázka, účastí v soutěži bude už jen Váš dotaz. Jeden z vás získá možnost karetního výkladu a rozebrání svého problému.

Společně můžeme najít řešení. Nejprve by ale bylo možná dobré se podívat, co se vlastně bude dít, když budete tím jedním vybraným.

 

Tarotové karty jsou klasika

Je jich mnoho druhů a odpovídají velmi syrově, přímo a umí jít do hloubky. Je to taková základní řeč. 

Sama mám nejraději Zlatý tarot. Je příjemný na pohled a jeho symbolika je zřejmá. V poslední době mě velmi oslovil i Tarot skrytých světů, který svou jemnou modří holubiččího peří příjemně promlouvá a snad i příjemně chladí. Moc dobře se s nimi vykládá….

Existuje i množství inspiračních karet

Od těch, které přímo vycházejí z tarotů – v tomhle je machr Ciro Marchetti, který je kromě Zlatého tarotu, také autorem Orákula vizí a dalších titulů a že právě jemu tvořivost v tomto směru dala vrchovatou měrou talentu! Až k těm, které jsou zaměřeny na anděly, v tom je typická třeba Doreen Virtue, nebo prostě jemné ženské karty. Takové poselství bohyní ze stejnojemnné sady vytahuji moc ráda.

Ukazují karty budoucnost?

Nežádejte po mě budoucnost. Jsou jasnovidky a věštkyně, které to snad i umí. Toto umění bych však nechtěla v žádném případě mít ani znát. Je to podle mě černá magie, tak silné ovlivnění lidského života, že se naprosto ztrácí jakýkoliv význam.  Karty jsou pouhým prostředníkem pro napojení se na onu informační nehmotnou síť kolem nás a kolik si odtud vezmeme, záleží jen na nás. Mám svá morální pravidla. Karty mi nikdy neukazují to, co bych  nemohla svému „klientovi“ říci. Karty mi ukazují nejlepší cestu pro něj, ač někdy není příjemná.  Chci od karet pokornou pomoc,  povzbuzení. Nechci budoucnost.

Budoucnost se tu ukazuje, ale pouze jako MOŽNOST. Když uděláte to a to – bude to vše mít pravděpodobně takový a takový vývoj.

Zůstanete-li na tomto místě, bude to mít patrně tento vývoj.

To je celé.

Neumím přičarovat lásku, neumím určit partnera na celý život. Každým partnerem se učíme. I když jsou karty na začátku vztahu krásné, vztah nemusí vyjít, ve hře je totiž mnoho „proměnných,“ jeho vůle, vaše vůle. Na vlastní kůži jsem si zkusila jaké to je jít přímo proti výkladu.  Jde to – nic není pevně dané. Ani osud. A moje třetí pravidlo je, že za své výklady si neberu peníze. Nenašla jsem k nim zatím ten správný a zdravý pohled. Proto své výklady poskytuji jen tehdy, cítím-li, že na to mám dost sil sama nebo že ona žádost je velmi naléhavá. Aprotože mi majitelka tohoto webu vytvořila v minulých dnech naprosto úžasný magazín, čímž mi v podstatě splnila sen, navrhla mi uspořádání této akce. Ano – ráda!

Jednomu z Vás tedy  nabízím možnost strávit se mnou po e-mailu či FB či na jiné chatové formě (podle domluvy) nějaký čas, ve kterém můžeme probrat to, co Vás trápí a pokusit se nalézt řešení.

A pro ty ostatní, které chtějí vidět grafickou úchvatnou práci zdejší paní domácí, či jen navštívit nový web, kde se mimo jiné výklady pro čtenářky také zabývám. Ale pozor – přijde mi, že ženy jsou čím dál vnímavější a tak jsem se tam rozhodla i pro malé kurzy výkladů. Nebudeme se biflovat, ale učit probouzet intuici a logiku, protože v podstatě jakoukoliv karetní sadou si můžete na duši pomoci i sami.

Renata Petříčková


 

Doplnění redakce: Nový ezoterický magazín pro ženy Čajovna U modré kočky.

Pokud máte zájem zúčastnit se soutěže napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. váš problém a my vybereme ten nejnaléhavější, kterému se bude paní Renata věnovat. Do předmětu emailu napište Výklad. Emaily zasílejte do 29. 11. 2012.

 

Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 


 

Říkanky

Hrách

Ach, ach, ach, spálila jsem hrách.

Polívka mě vykypěla,

co jsem smutná vytrpěla!

Ach, ach, ach, spálila jsem hrách.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi