Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Vašemu drobečkovi už brzy bude rok a vy dumáte nad tím, čím byste mu mohli zpříjemnit první narozeniny? Je ještě příliš malý na to, aby dostal praktické pomůcky, nebo můžete bez obav spojit radost pro něj s něčím užitečným pro sebe? Poradíme vám. Ideální je zkombinovat obojí. Když dítko dostane hračku, se kterou bude nanejvýš spokojené, a ještě k ní přidáte praktickou věc, která vám oběma vše usnadní, budou první narozeniny nezapomenutelným dnem. Máme pro vás pět praktických tipů, které vám výběr usnadní.

 

Tříkolka, která „poroste“ s oslavencem

Představte si tříkolku, s níž může každý malý jezdec řádit už od 6 měsíců a pravděpodobně ho neomrzí, ani když mu budou dva roky a více – jakmile z ní doslova nevyroste. Například tříkolka Injusa City je velmi variabilní. Ti nejmenší, od 6 do 24 měsíců, mohou jezdit s vaším doprovodem, k němuž budete mít k dispozici vodicí tyč. Ostřílení jezdci od 24 měsíců už mohou jezdit sami a bude záležet na vás, kdy sundáte bezpečnostní hrazdu a pětibodový bezpečnostní pás i další prvky.

Hopsadlo zaručeně vyloudí úsměv na tváři

Vy ještě nemáte skákadlo? Pak je ideální čas to napravit třeba hopsadlem Hauck Jump určeným pro děti od 5 až do 15 měsíců nebo od 6 do 10 kilogramů. Gumu s polstrovaným sedátkem připevníte k zárubni dveří a svou ratolest pěkně usadíte. Potom už se společně můžete smát nad každým jeho skokem, který je bezpečný a nedovolí, aby si drobotina ublížila. Klidně si poskočte (vedle hopsadla) také, ať je větší legrace!

Židlička, ve které se to bude baštit samo

Z praktičtějších dárečků můžeme zmínit například jídelní židličku Hauck Alpha, která bude vám i vašemu malému zlatíčku sloužit klidně i roky. Pomůže vám od 6 měsíců až do doby, kdy nebude klidně sedět samo – židlička je totiž výškově nastavitelná a její nosnost je neuvěřitelných 90 kilogramů. Při takovém posezení bude každá bašta radost pro něj i pro vás! A pokud nechcete, aby to byl spíše praktický dárek pro vás, připravte drobečkovi nějakou speciální dobrotu, do které se může v židličce rovnou pustit.

Krosna – praktická společnice na výlety

Milujete kratší procházky i dlouhé túry? Tak proč byste je nemohli absolvovat společně s vaším malým? Nechte kočárek projednou doma a pořiďte si lepšího společníka na cesty. Do dětské krosny Zopa Little Hiker ho pohodlně usadíte a můžete se rovnou vydat do přírody. V krosně může obvykle sedět dítko třeba už půlroční, nosnost pak může být i 18 kilogramů.

Heboučké povlečení do postýlky

Co může být krásnějšího než se večer zachumlat do peřiny s na dotyk příjemným povlečením? To není jen otázka na dospělé, nýbrž i na děti. Jestli milujete pohled na spokojeně spícího andílka, vyberte mu heboučké povlečení s motivem, který ho jistě nadchne. Co třeba povlečení do postýlky s Krtečkem ze 100% přírodní bavlny? Takovou péči si nechá každý drobeček líbit.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Pro Kateřinku

Řežu dříví na polínka,

vaří kaši Kateřinka.

Řežu dříví z ořechu,

narovnám je pod střechu.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi