Dnes slaví: Zikmund Zítra: Alexej

Evelineshop.eu si pro vás nachystal hned tři akce najednou. Zapojte se také a získejte kvalitní kosmetické výrobky.

 

 24x Sada vzorků + černá tužka na oči se strouhátkem pro 24 výherkyň:

Tuto sadu můžete získat, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a jste fanouškem stránky https://www.facebook.com/Evelineshop.eu na Facebooku

Soutěžní otázka:

Od jakých dvou výrobců nabízíme v našem eshopu www.EvelineShop.eu termoaktivní zpevňující sérum proti celulitidě a na podporu hubnutí?

Správné odpovědi zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

 

Další akcí obchodu jsou výherní objednávky.

1. hlavní cena – dámský koncentrovaný parfém Josefine (Lillia) – ekvivalent značkového parfému Thiery Mugler – Angel, 50 ml:

1 objednávka v minimální výši 300,-- Kč

podmínkou je být fanouškem stránky https://www.facebook.com/Evelineshop.eu na Facebooku

 

2. hlavní cena – pánský koncentrovaný parfém s feromony Boufort – ekvivalent značkového parfému Christian Dior – Fahrenheit, 50 ml:

5 objednávka v minimální výši 300,-- Kč

podmínkou je být fanouškem stránky https://www.facebook.com/Evelineshop.eu na Facebooku

 

3. hlavní cena – dámský eau de parfum Earl Grey – ekvivalent značkového parfému Elisabeth Arden – Green Tea, 20 ml kabelkové balení:

poslední objednávka v minimální výši 300,-- Kč 

podmínkou je být fanouškem stránky https://www.facebook.com/Evelineshop.eu na Facebooku

 

Soutěž na Facebooku: 

Facebook hlavní cena – dárkové balení dvoufázového odličovače na oči + objemové řasenky Big Volume Lash:

nejvíce veřejně sdílených odkazů „to se mi líbí“ libovolného výrobku z eshopu  www.EvelineShop.eu 

podmínkou je být fanouškem stránky https://www.facebook.com/Evelineshop.eu na Facebooku

 

Svou účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním informačních mailů pořadatelem soutěže Evelineshop.eu. Podvodné pokusy s falešnými adresami a opakovaným zasláním odpovědi na jiná jména se budou mazat a do soutěže se nezapočítají. Soutěž jako taková se řídí obecnými podmínkami soutěže na našem serveru.

Další články z kategorie

Sponzoři soutěží

fragment

 


 

Říkanky

Princeznička na bále

Princeznička na bále,

poztrácela korále. Její otec,

mocný král, Honzíka si zavolal.

Honzíku, máš namále,

přines nám ty korále.

Honzík běžel za hory,

nakopal tam brambory.

Vysypal je před krále,

nesu vám ty korále.

Větší už tam nebyly,

ty už snědli v neděli.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.cz



Joomla Extensions powered by Joobi