Poprvé se mi naskytla příležitost vyzkoušet Ladybox – krabičku krásy. Když ke mně krabička dorazila, cítila jsem veliké vzrušení….copak asi najdu po otevření?

 

 

 

Boxík samotný je tvrdá krabička, pro kterou jistě najdu i další využití. Je ve sladké růžové barvě, která mi připomněla pouťovou cukrovou vatu. Výplň tvoří drť z černého papíru, která je ve tvaru harmoniček a sama o sobě vypadá pěkně. Ty tvořivé z nás by jistě našly nějaké využití. Ať už jako součást nějaké dekorace….nebo pro tvorbu našich dětí (co tak nakreslit si panenku a nalepit jí černé vlnité vlásky?? J ). Úvodní dopis, který je opatřený pečetí, obsahuje uvítání, přehled výrobků, jejich nákupní cenu, k čemu se používají, vše zpracováno velmi přehledně.

A teď už k obsahu:

Le Chaton – Výživná tvarohová maska s medem (100 g, plné balení, cena v obchodě 298,- Kč)

Výrobek personalizovaný (tzn. dle vámi vyplněného dotazníku, kterým výrobkům dáváte přednost vzhledem k vašemu typu pleti). Má být vhodná pro všechny typy pleti, zejména citlivé. Na mě dojem neudělala. Vadila mi vůně, byla velmi intenzivní, vadila mi natolik, že jsem masku během chvilky smyla, takže nemohu zhodnotit nějaký viditelný účinek.

 

Lambre – Tekuté oční stíny (3,5 ml, plné balení, cena v obchodě 139,- Kč)

Druhý personalizovaný produkt. Výběr byl z fialové a tělové béžovohnědé. Stíny jsou v elegantním zlatém balení, obsahují i aplikátor k nanášení. Na první dojem mi připadaly jako lesk na rty. Já si zvolila béžovohnědé a byla jsem velmi zvědavá, až je vyzkouším, protože tekuté stíny jsem dosud neměla. Z tohoto produktu jsem vyloženě nadšená! Po nanesení jsou lehoučké, nelepí, nejsou mastné, rychle usychají, mají jemný třpyt, působí jemně a snadno se nanáší. A co je velké plus….výborně drží a neslévají se do čáry v ohybu víčka.

Lee Stafford – Suchý šampon na vlasy (50 ml, cestovní balení, cena v obchodě 295,- Kč     za 150 ml)

Dodáván byl buď suchý šampon nebo lesk na vlasy, obojí ve spreji. Jde o luxusní vlasovou kosmetiku a určitě stojí za vyzkoušení. I na tento výrobek jsem byla velice zvědavá. Má se nasprejovat ze vzdálenosti cca 15 cm ke kořínkům vlasů. Poté vlasy vyklepat či vyčesat. Obsažený kukuřičný škrob má odsát mastnotu z vlasů. Růžové balení vypadá lákavě, popis v přiloženém letáčku opravdu láká k vyzkoušení. Nadšení se ovšem nedostavilo. Na místě nánosu skutečně vlasy zmatněly, ale o to víc vynikly vedlejší „mastná“ místa, na která se šampon nedostal. Na to, aby to skutečně k něčemu vypadalo, jsem téměř vyprázdnila lahvičku. Vlasy byly skutečně krásně provoněné, ale s běžným mytím se to stejně nedá srovnat. Navíc i po silném vyklepávání prsty i po rozčesávání mi stejně na vlasech zůstal jemný šedivý nádech. (Mám černé husté vlasy.) No a která z nás chce vypadat, že má šedivé vlasy, že?! Ovšem je pravdou, že tento typ šamponu je doporučován pro světlé vlasy, je k dostání ještě ve variantách pro hnědé a pro tmavé vlasy. Nicméně někam na cestu, když nebudu vědět, kdy se dostanu do sprchy, bych si ho do tašky přibalila, už jen pro tu příjemnou vůni, kterou ve vlasech zanechal.

 

Iven Cosmetics – Collagen speciál s Elastinem (10 ml, vzorek, cena v obchodě 1150,- Kč za 50 ml)

Bylo doporučeno nepoužívat samotný, ale po aplikaci ještě použít běžný krém na pleť, aby kolagen lépe navázal vodu a pleť tak byla více hydratovaná. Hezky voní, ale pro nějaké viditelné výsledky bych ho musela používat delší dobu.

Palmer´s – Cocoa Butter Formula lotion (50 ml, cestovní balení, cena v obchodě 145,- Kč za 250 ml)

Výrobky této firmy jsou určeny především pro těhulky a novopečené maminky. Konkrétně krémy obsažené v boxu jsou malý vzorek na formování postavy a cestovní balení hutného krému s vitaminem E je proti striím. Krém je dobře roztíratelný, rychle se vstřebává, nenechává mastný film a má silnou kakaovou vůni. Kakao miluji, ale na můj vkus by vůně mohla být méně intenzivní. (A přeci jen, některým těhulkám nemusí hodně výrazné vůně dělat dobře.)

 

Duck Island – Pěna a sprchový gel (30 ml, cestovní balení, cena v obchodě – samostatně neprodejné)

Rozkošné minibalení je dodáváno do luxusních hotelů ve Velké Británii. Obsah je jako trochu tužší gel a má příjemnou citrusovou vůni. Na cesty ideální.

Marvis – zubní pasta Classic Strong Mint (10 ml, vzorek, cena v obchodě 215,- Kč za 75 ml)

Není to sice klasický kosmetický výrobek, ale určitě také potěší. Pasta je krémová a má příjemnou mátovou chuť. Zanechává v ústech pocit svěžesti. Stačí jí malé množství, protože hodně pění. Balení vypadá hezky a opět ideální na cesty. 

V boxu jsem dále našla letáčky Lee Stafford, Palmer´s a 30% slevový kupon na kosmetiku Lambre.

Když to shrnu : potěšily mne tekuté oční stíny, zubní pasta, sprchový gel. Ráda jsem zkusila suchý šampon i zbylé produkty, minimálně člověk zjistí, co je fajn a za co v obchodě peníze určitě utrácet nebude.

Kdo z vás ještě vyzkoušel květnový Ladybox a chce se podělit o názor na produkty?