Dnes slaví: Nela Zítra: Blažej

měsícMáme doma upíra, já vím, my víme ... Ne, nebojte, opravdu nebudu psát o filmu Jak se krotí krokodýli, ta píseň k tomuto tématu pěkně patří.

Ptáte se proč? Protože úplněk znamená pro upíry žně. Nevím jak vy, ale já mám doma upírky hned tři.

Určitě jste už někdy slyšeli o vlivu úplňku na růst vlasů, nehtů, hubnutí a spoustu jiných věcí. Pak by vás nemělo překvapit, že to má na člověka celkový vliv. Jsou lidé, kteří jsou při úplňku více ospalí, nevrlí až podráždění, mají větší hlad, nebo naopak vůbec. V porodnicích bývá při úplňku "pohotovost". Rodí se více dětí.

Tak jako má úplněk různý vliv na dospělé, má vliv i na děti. Většin jsou děti v tomto období rozmrzelé, častěji se budí. Mohou i méně jíst, příp. být náladové, pročůrat více plín. Starší děti se mohou hůře soustředit, být unavenější, nebo naopak mít mít více energie. Častokrát rodiče na tuto souvislost nepřijdou. Vnímají změnu, ale nevědí proč se tak děje.

Říkáte si, že to pro vás neplatí? Toto období může trvat 2 dny nebo i týden v období kolem úplňku. Až příště vaše zlatíčko vstane 10x za noc, zkuste mrknout do kalendáře. Možná se budete divit...

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Loučení

Dobrý den, dobrý den,

to byl ale krásný den.
Dobrý den, dobrý den,
na shledanou za týden.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi