Dnes slaví: Matěj Zítra: Liliana

Název PhytoChi® vychází z pojmů Phyto = byliny a Chi = energie. PhytoChi® je nadčasová bylinná směs, jejíž výroba v sobě spojuje moudrost, kterou přináší tradiční čínská medicína v kombinaci s vědecky podloženou technologií Phyto-True™.

Phyto-True™ je komplexní systém pro kontrolu kvality a jakosti. Zahrnuje nejen tradiční dochované znalosti bylin, ale i fyzikální a chemické analýzy a dokonce biologické a genetické testy. Složení bylinného přípravku je připraveno díky mnohaletým výzkumům a bohatým znalostem a zkušenostem Dr. Alberta Y. Leunga. Tento profesionál v oblasti botaniky a přírodních léčiv od vzniku PhytoChi®v roce 2000 neustále dohlíží na jeho výrobu a absolutní kvalitu.

Každá bylina v přípravku PhytoChi® má nezaměnitelné místo a účel. Autor dokázal nejen zvýraznit všechny blahodárné účinky bylinek na náš organismus, ale také odstranit případné vedlejší a nežádoucí účinky, které má téměř každá bylina, která se užívá samostatně.

Složení PhytoChi®

Ze všech 16 důležitých bylinek, které PhytoChi® obsahuje, lze jmenovat například kustovnici čínskou, kozinec blanitý, aloe pravé, skořicovník čínský, růži hladkou, rdesno mnohokvěté, eleuterokok ostnitý, ženšen pětilistý, mučenku pletní, kurkumu dlouhou a mnohé další. Každá z těchto bylin hraje ve směsi PhytoChi® důležité a nezastupitelné místo.

Jak PhytoChi® pomáhá?

PhytoChi® má antioxidační vlastnosti, posiluje imunitu a udržuje zdraví a vitalitu. Dále má blahodárné účinky imunoregulační, protizánětlivé, protialergické, antisklerotické a další. Tonikum příznivě působí na krevní tlak, na snížení hladiny cukru v krvi, správnou funkci jater, blahodárně působí na zlepšování paměti, na cévní problémy a má mnoho dalších příznivých účinků. V praxi se PhytoChi® osvědčuje např. u migrén, lupénky, problémů zažívacích, revmatických či artrotických. Při pravidelném užívání začne dolaďovat přirozené funkce organismu a upravená homeostáza tak napomáhá zvýšit dobrou kondici Vašeho organismu a Vy se budete cítit lépe a „silněji“.

Každá z bylinek má svůj účinek vnitřní i vnější. Ženy by mohlo zajímat, že např. kustovnice čínská podporuje tvorbu kolagenu a tím zlepšuje pleť a přináší krásu.

Jak se PhytoChi® užívá?

Doporučená dávka je 15-30 ml denně, nejlépe ráno na lačný žaludek. Doporučuje se užívat dlouhodobě. Zpočátku může užívání provázet efekt detoxikace, tj. dočasné zhoršení existujících zdravotních problémů. Tyto detoxikační efekty jsou však pouze dočasné a neměly by odradit od pokračování v pravidelném užívání, protože postupem času ustoupí. Přípravek je možné užívat ve formě tonika nebo tablet.

Dnešní uspěchanou dobu lze jen stěží zvládat bez únavy, vyčerpání a stresu. Pokud máte zájem o jarní posílení imunity a zlepšení celkového zdravotního stavu, neváhejte a navštivte náš eshop.

Více informací na www.phyto.cz a http://phyto.d3soft.cz/eshop/cs/produkty/

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Otava

Zajíc seče otavu,

liška pohrabuje,

komár na vůz nakládá,

muška sešlapuje.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi