Dnes slaví: Bořek Zítra: Markéta

psychologUmožněte svým dětem lepší start do školy nebo do školky tím, že je nenásilně podpoříte v rozvoji dobrých pracovních návyků. Budeme mluvit o pozornosti, ukončování činností i o kreativní hře malých dětí. Seminář je určen pro rodiče dětí od 2-5 let.

Máte pocit, že s tak malými dětmi nelze navázat kvalitní spolupráci ? Opak je pravdou.  Naučíme se, jak i úplně malé děti motivovat po malých krůčcích například k nějaké výtvarné činnosti. Povíme si o tom, jaké můžeme pořídit dítěti hračky a pomůcky a nezapomeneme na nácvik poslouchání četby s knížky.

 


Kde: V Mateřském klubu Rybička

Cena: 50 korun za dospělého, děti zdarma

Ve spolupráci s Mateřským klubem Rybička vás zvu na seminář, který může být pro mnoho rodičů  aktuální. V krásném prostředí plně vybaveného mateřského centra plného hraček se jistě zabaví i vaše děti, které si zde můžou pohrát.
Malá miminka jsou také vítána, centrum je pro ně vybavené a na semináři  s nimi počítáme.

Jak se objednat: účast je nutno zamluvit. Můžete tak učinit na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 606467775.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Malíř

Vezmi žlutou tužku,

namaluj mi hrušku.

A pod hrušku talíř,

sláva, ty jsi malíř.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi