Dnes slaví: Zdeněk Zítra: Milena

Každá maminka, nejen nastávající, hledá informace o mateřství a dětech. Na internetu je spousta portálů s informacemi, které mohou přinést další názor na hledanou věc. Kromě informací maminky hledají i možnost kde nakoupit výbavu pro miminko nebo oblečení pro větší dítě.

Některé servery se snaží skloubit informace v podobě článků, komunitu v podobě diskuze a bazarový prodej. Jako jednomu z mnoha projektů se toho povedlo dotáhnout internetovým stránkám Maminet.cz.

Zajímavé články, nejen o dětech, přinášejí řadu informací které mohou maminkám v mnohém pomoci. Je dobré přečíst si více názorů k jednomu problému a najít nový náhled na věc. Tuto možnost nabízí i články na Maminetu.

Diskuzní fórum umožňuje maminkám probrat své problémy s jinými ženami s podobnými problémy. Vytváří se tak komunita lidí, kteří se podporují a pomáhají si alespoň virtuálně. Řada maminek je na mateřské dovolené sociálně izolovaná od zbytku světa. Kamarádky nemající děti mají jiný program a odcizují se. S malými dětmi se nová přátelství navazují složitěji, proto jsou diskuzní fóra vhodnou alternativou ke komunikaci s někým kdo má stejně staré dítě a podobné starosti.

Bazar umožní komunitě maminek prodat věci po dětech které nejsou třeba a naopak nakoupit nové a mnohem levněji než v klasickém obchodě. Kolikrát se tak dají sehnat věci, které se již u nás neprodávají. Navíc většinu věcí mají malé děti a těhotné jen velmi krátké období, takže opotřebování není znát.

Navíc si zde můžete najít nějaký zajímavý recept pro vás nebo dítě. Recepty píší samy uživatelky a jsou tedy vyzkoušené.  Spolu s recepty je zde i sekce Recenze, kde můžete najít recenze k různým výrobkům. Můžete si je jen přečíst nebo napsat recenzi svoji.

Maminet.cz nabízí maminkám možnost spojit užitečné s příjemným. Můžete zde načerpat informace, nakoupit potřebné a ještě si popovídáte. Co víc si přát?

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Hodinář

Eva dělá hospodyňku,

nakupuje pro maminku.

V ulici hned na rohu

hodinář má výlohu.

Hodinky v ní tikají:

Tik-tak tik-tak říkají!

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi