Dnes slaví: Zora Zítra: Ingrid

nábytekV minulém článku jsme si řekli jak předělat levně pokojíček k obrazu svému. Tento článek bude pro změnu spíše pro ty co na pokoji a jeho vybavení nemusí šetřit a mají nějakou částku bokem jen na tento počin.

Obchodů s nábytkem je hodně. Jsou lidé, kterým se obchody typu Ikea, Sconto, Kika apod. příčí a odmítají v nich nakupovat. Pro ty jsou zde potom obchody, které mají užší zaměření, dražší nábytek, ale výběr není tak masový jako ve velkých gigantech. 

 

 

Předpokládejme tedy, že máte vymalováno a teď vybíráte nábytek. Asi nejdůležitější je postel, a to nejen v dětském pokoji. Musí se na ní pohodlně spát a dítěti by se měla líbit.  Pokud je vaše dítě fanda do aut,dětský pokoj mašinek, či vojenské techniky, není problém sehnat postel v tomto vzhledu. Psací stoly lze také sehnat barevně sladěné a mnohdy si můžete i vybrat z barevných kombinací. V podstatě to samé se týká i šatní skříně. Jen to chce popátrat a hledat co nás zaujme. Pokud si nechceme dávat tu práci s laděním pokoje, můžeme využít některou z nabídek již hotových sestav dětských pokojů. Mimochodem tyto sestavy jsou udělané i na ložnice. Většinou jsou pěkně sladěné a dají se kupovat po částech, které opravdu potřebujete. Takže pokud se vám ze sestavy líbí jen postel, skříň a police, pak není problém vybrat si právě toto a zbytek nechat být. 

 

křesloStarší děti – studenti, dnes mají také širokou možnost výběru. Tam je důležité myslet např. na to, zda dítě používá počítač. Monitor a klávesnice zaberou na stole nějaké místo, je třeba s tím počítat při výběru šířky stolu. Přece jen se tam musí vejít ještě sešity a učebnice. Důležité je, aby měl stůl správnou výšku a stejně důležitá, možná i důležitější je židle. Musí být pohodlná, podporovat zdravé držení postavy. Studentské pokoje by měly poskytnout i dostatek polic a místa na osobní věci, knížky a fotografie. Určitě si rádi pokoj nějak ozdobí a vylepší. 

 

Děti mají rády v pokoji i věci neobvyklé. Skluzavku z postele, houpací křesílko nebo sedací pytel určitě uvítají. Dělá to z jejich pokoje něco víc. Ovšem nejen děti touží po něčem zvláštním. Stále oblíbenějším prvkem v bydlení se stávají „houpačky“ do bytu. Můžete mít v ložnici zavěšenou starou, dobrou a klasickou houpací síť nebo si pověsit již vytvarovanou houpačku, podobnou křeslu. Na chvíle relaxace a uvolnění je to ideální prvek, který nejen, že vypadá dobře, ale také zaujme vaše návštěvy.

 

V každém případě si dejte dost času vybrat správnou variantu. Přece jen v novém pokoji budete trávit dost času, na to, aby se vám týden po koupi nelíbil.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Vařila myšička

Vařila myšička kašičku

na zeleném rendlíčku.

Tomu dala, tomu nic,

tomu málo, tomu víc.

Ten plakal, ten skákal

a ten maličký frrrr –

do komůrečky

na homolečky  –

tam se napapal.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi