Dnes slaví: Dominik Zítra: Kristian

Patříte mezi ty, co rádi vezmou knihu do ruky a občas si něco přečtou? To je dobře. Četba ještě nevymizela a je třeba ji podporovat. Právě proto byl nedávno spuštěn nový literární server iČtenář.cz. Projekt iČtenář pomáhá začínajícím autorům publikovat své texty a zviditelnit se. Čtenářům zase nabízí spousty poutavých článků, které můžou komentovat, sdílet a hodnotit.

Podpora mladých pisálků je důležitá. Ze začínajícího autora se může časem vyklubat známý autor nejprodávanější knihy. Proč tedy nezkusit začít psát, pokud vás to baví?

Každý autor nějak začínal a právě iČtenář dává možnost všem začínajícím autorům publikovat svou tvorbu. Někoho baví např. psaní příběhů, jiného zase psaní básniček. Příspěvky autorů jsou publikovány a poté ještě sdíleny na Facebookové stránce iČtenáře. Každý příspěvek lze ohodnotit, okomentovat, lajkovat.

Na iČtenáři naleznete tvorbu všeho druhu. Od drsných fantasy příběhů až po kouzelné básničky. Na své si přijde opravdu každý. Pro ty nejmenší čtenáře, případně jejich maminky, iČtenář nabízí roztomilé pohádky. Pohádky jsou oblíbeným tématem všech začínajících autorů. Na iČtenáři je skvělé to, že texty tvoří většinou mladí začínající autoři. Fantazii mladých autorů se nesmí klást žádné překážky, naopak je třeba je podporovat! Každý čtenář by měl ohodnotit článek, který přečetl. Hodnocením příspěvku, komentářem, lajkem či sdílením podpoříte autora. Kladným hodnocením určitě vykouzlíte na tváři autora úsměv a motivujete jej k další tvorbě.

Pokud si chcete zpříjemnit nudné nedělní odpoledne či dlouhou a nudnou jízdu vlakem, nebo autobusem, je iČtenář.cz skvělým tipem. Příspěvky vycházejí téměř pravidelně každý den, takže na své si příjde i zapálený čtenář.

 

Zdroj fotografií: http://www.pixmac.cz/fotka/000056927423, http://www.pixmac.cz/fotka/000054896225

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

NA KOLE

Na kole si jedu sám,

ničeho se nelekám.
Jedu, jedu z kopečka,
vrzají mi kolečka.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi