Dnes slaví: Olga Zítra: Bořek

Také si někdy lámete hlavu nad tím, proč je vaše dítě takové jaké je? Nebo přemýšlíte nad tím, jak vaše díte ovlivní znamení, ve kterém se narodilo? Pojďme se spolu, na děti v jednotlivých znameních, podívat trochu blíže.

 

 

Dítě ve znamení Beran

Děti narozené ve znamení Berana jsou velmi živé a plné energie. Objevuje se u nich touha po vůdcovství, což někdy ztěžuje výchovu. Je tedy dobré se s touto jejich vlastností naučit pracovat. Tyto děti jsou také soutěživé a vždy chtějí vyhrát. Tyto děti je důležité aktivně zaměstnat a nepřetržitě jim vymýšlet různorodé činnosti. Ideální pro ně jsou sportovní hry a také bojové sporty.

Dítě ve znamení Býk

Základními vlastnostmi tohoto znamení je praktičnost a důslednost. Děti ve znamení Býka bývají klidné a vyrovnané. Nepotrpí si na změny. Pro děti v tomto znamení jsou směrodatné zejména vlastní zkušenosti. To znamená, že se potřebují učit osobním prožitkem. Býky je třeba povzbuzovat k činnostem více než jiná znamení. Býci také rádi střádají peníze a někdy mohou být až moc majetničtí.

Dítě ve znamení Blíženec

K vlastnostem Blíženců patří nesmírná zvědavost a proměnlivost. Děti tohoto znamení nejsou schopny se dlouho věnovat jen jedné myšlence. Rychle je zaujme něco nového, co touží poznat, ale dříve, než se k této věci dostanou, je už zaujme něco jiného. Pokud se dostanou do nějakých potíží, tak je rychle vyřeší svou výmluvností a chytrostí. Tyto děti se rády učí, avšak je třeba u nich udržet pozornost. Děti Blíženci jsou také velmi manuálně zručné, takže je může bavit například malování či nějaké ty kouzelnické triky.

Dítě ve znamení Rak

Děti ve znamení Raka jsou velmi vnímavé a citlivé. Tyto děti velmi milují svou rodinu. Touží po harmonickém a poklidném životě. Velice těžce nesou rozvody a jiné rodinné spory a hádky. Rády se starají o mladší sourozence, zvířata či rostliny. Tyto děti si také rády staví domečky a různé skrýše, kde se mohou schovat. Jelikož jsou tyto děti dost přecitlivělé, je dobré s nimi jednat na rovinu. Lež velmi špatně nesou a mohly by to brát i jako zradu.

Dítě ve znamení Lev

Děti ve znamení Lva vyzařují sílu a jistotu. Z těchto dětí přímo srší energie a optimismus. Tyto děti bývají rády středem pozornosti. Malí Lvi mívají velký smysl pro spravedlnost. V dětství je třeba zvládnout zejména lví pýchu a touhu po pohodlí, protože ta může někdy přerůst až v lenost. Aniž byste urazili jejich hrdost, musíte je naučit nepřijímat lásku a pozornost druhých jako samozřejmost.

Dítě ve znamení Panna

Děti ve znamení Panny bývají kritické a současně i sebekritické. Mají velký smysl pro logické myšlení a analýzu. I malé děti v tomto znamení mívají přesné a rychlé závěry. Pokud se tyto děti snažíte o něčem přesvědčit, tak jim budete muset předložit pádné a chytré důkazy. Tyto děti mají smysl pro pořádek, takže vám budou skvělými pomocníky. Tyto děti také milují řád a přesně stanovený každodenní program. Dětem v tomto znamení nevadí změny, jelikož se dokážou rychle přizpůsobit. U těchto dětí je potřeba neustále posilovat jejich sebevědomí a hodně je chválit. Také je dobré je brávat do kolektivu, protože občas mají k ostatním lidem odměřenější a chladnější vztah.

Dítě ve znamení Váhy

Děti narozené ve znamení vah cítí silnou potřebu žít v harmonii. Milují pohodu, příjemnou atmosféru a společnost. Tyto děti potřebují mít neustále po svém boku blízkého člověka, jedině tak se cítí vyrovnané. Na své okolí působí uklidňujícím dojmem. Bývají také rozenými diplomaty. Toto znamení se vyznačuje silně vyvinutým smyslem pro barvy a zpěv. Mívají ovšem potíže s rozhodováním. Je tedy třeba je naučit rychle zvažovat situace a nic zbytečně neodkládat.

Dítě ve znamení Štír

Děti narozené ve znamení Štíra jsou velice citlivé a vášnivé. Jsou velmi zranitelné, ale své city nedávají moc najevo. S těmito dětmi je tedy potřeba jednat velmi citlivě. Malým Štírům je nutné neustále opakovat, že je máte rádi a důležitý je také fyzický kontakt. Jejich obrovskou energii uplatníte nejlépe v umění či tvůrčí práci. Zájem u nich vzbuzují také záhadné a tajemné věci. Někteří Štíři mohou mít léčitelské či jiné magické schopnosti.

Dítě ve znamení Střelec

Střelci milují svobodu a mají obrovskou radost ze života. Svůj optimismus a kladné myšlení přenášejí snadno na druhé lidi. Jsou ale také velmi prozíraví a chytří. Děti tohoto znamení jsou velmi svérázné a nerady se podřizují jakékoli autoritě. Často se učí samy, rády čtou, protože touží po vědění a poznání. S těmito dětmi je lepší jednat kamarádsky a ne z pozice autority. Vždy také musejí mít pocit, že na vše přišly samy, že jim nic nebylo vnuceno.

Dítě ve znamení Kozoroh

Děti ve znamení Kozoroha jsou velmi ctižádostivé a pracovité. Bývají také velmi prakticky založené. Snaží se také co nejdříve zaujmout nějakou vedoucí pozici. Tyto děti rády plánují nejen svůj volný čas, ale také čas ostatních, což může vést někdy ke konfliktům. Jako děti bývají Kozorohové často samotáři nebo vyhledávají společnost starších dětí. Na první pohled můžou působit chladným a odměřeným dojmem.

Dítě ve znamení Vodnář

Děti narozené v tomto znamení jsou velmi vynalézavé a inteligentní. Tyto děti touží po svobodě a nezávislosti. Děti Vodnáři bývají vzdorovité, polemizují a pobuřují. V podstatě vše co dělají jejich rodiče je špatně – když si to ve skutečnosti nemyslí. Musí však vyslovit svůj názor, i kdyby měl být nesmyslný. Vodnáři milují technické věci, něco zajímavého či neobvyklého. Takové dárky pro ně budou velkou radostí. Děti v tomto znamení nejsou moc umazlené, působí spíše chladně a odtažitě. U některých spíše převládá logické myšlení než intuice.

Dítě ve znamení Ryby

Děti ve znamení Ryb jsou velmi citlivé, někdy až přecitlivělé. Rády se stávají objektem zájmu, ale také se rády starají o druhé. Děti Ryby bývají velcí snílkové a mohou mít někdy problémy s realitou. Je tedy třeba je seznamovat se světem a neustále jim vysvětlovat c a proč se děje. Tyto děti mají rády teplo domova, takže se nedivte, když nebudou chtít jezdit na tábory či na školu v přírodě. Je účinné je ovlivňovat především tancem a hudbou. Milují také vodní sporty, jsou to přeci Ryby. Pro jejich citový vývoj a psychickou vyrovnanost je ideální pořídit jim nějakého domácího mazlíčka.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Kalamajka

Kalamajka mik,mik,mik,

oženil se kominík.

Vzal si ženu Elišku

v roztrhaným kožíšku.

Kalamajka pěkná věc, když je zima, šup na pec,

když je teplo, šup dolů, kalamajku tancuju.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi