Dnes slaví: Simona Zítra: Lucie

Na příchod nového člena rodiny se všichni s nadšením připravují. Maminky dostávají dárečky, vybavují pokojíček a sestavují výbavičku. A stojí před tím nejdůležitějším úkolem – vybrat správný kočárek.

 

 

 

Ač máte určitě pocit, že si v té nekonečné změti modelů, typů a počtů koleček nemůžete vybrat, výběr kočárku je snadnější, než byste čekala. Stačí odpovědět na jedinou otázku.

Kde budete s kočárkem jezdit?

Budete se s kočárkem pohybovat nejčastěji ve městě nebo v terénu?

Městské kočárky by měly být stabilní, aby bez problému zvládly překonat obrubníky. Také by měly být lehké, aby maminky mohly bez cizí pomoci kočárek naložit třeba do autobusu. A rozhodně by měly být obratné, aby se snadno vyhnuly kolemjdoucím a bez potíží propluly úzkými uličkami obchodů. Pokud se tedy budete pohybovat ve městě, zvolte ideálně stabilní čtyřkolku s lehkými pěnovými kolečky, která jsou otočná všemi směry.

Kočárky do terénu musí překonat každou překážku a jejich ovládání musí být pro maminky snadné a komfortní. Pokud budete s drobečkem drandit v přírodě, zvolte obratnou trojkolku. Trojkolky jsou často vybaveny ruční brzdou a dalšími vychytávkami, které v terénu rozhodně oceníte. Kolečka zvolte větší nafukovací – budou odolnější a jen tak je něco nerozhodí. Připravte se na vyšší hmotnost kočárku.

Tip: Předem už počítáte s tím, že budete pro novorozeně pořizovat hluboký kočárek a po nějaké době ho vyměníte za kočárek sportovní? Nevyhazujte zbytečně peníze za dva kočárky a raději si chytře pořiďte kočárek kombinovaný. Pořídíte ho jako soupravu konstrukce, hluboké korbičky a sportovní nástavby!

 

Už víte, jaký model si pořídíte? Tak teď zbývá to nejpříjemnější – vybrat barvu, motiv a design. 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Ručičky a prstíky

1.Paci, paci ,pacičky, to jsou moje ručičky.To jsou moje dlaně, zatleskáme na ně.

2.Paci, paci, pacičky, to jsou moje ručičky. A teď je z nich mistička :Kdo z nich pije?Kočička.

3.Paci, paci, pacičky, táta koupil botičky. A maminka pásek za myší ocásek.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi