Dnes slaví: Slavomír Zítra: Zdeněk

Jeden z největších českých festivalů Benátská noc letos změnil název – po zkrácení se jmenuje pouze Benátská, ale rozhodně se nemění tradiční hvězdné obsazení festivalu! Do sportovního areálu v libereckém Vesci od 25. do 27. července dorazí například finští HIM nebo legendární slovenská kapela Team. V pátek tam v čele s Pal'em Haberou odehraje jediné letošní festivalové vystoupení.

 

Zahraničním headlinerem, který na Benátskou letos dorazí, bude kapela HIM. Finští muzikanti do Vesce přijedou po loňském úspěšném vystoupení na největších světových festivalech.

Pořadatelé upozorňují i na to, že si pódium Benátské letos vybrali pro oslavu výročí přední české a slovenské kapely. Návštěvníci se budou moci těšit například na kapely Čechomor, Chinaski, Divokej Bill, Mandrage, Horkýže slíže, Mig 21, Mňágu a Žďorp, zpěváka Tomáše Kluse nebo Michala Hrůzu.

A pozor – letos se kromě muziky můžete těšit na spoustu doprovodných aktivit, velkou dětskou herní zónu, kino v lomu, adrenalinové atrakce, prostě nudit se nebudete ani vy, ani vaše děti, které jsou srdečně zvány. Těšíme se na vás všechny ve Vesci!

Pro čtenářky serveru Nejenmaminkám jsme připravili i bonus: Napište nám, kolikátý ročník festivalu se letos koná. Ze správných odpovědí vybereme tři výherce, kteří obdrží tričko „Benátská“ a poslední CD skupiny Doctor PP, která na festivalu rovněž vystoupí.

 

Odpovědi zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., předmět Benátská noc

 

Odpovědi můžete zasílat do 24. 7. 2014

 

Více informací na strankách festivalu www.benatskanoc.cz, respektive www.benatska.cz

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Byl jednou jeden kouzelník

Byl jednou jeden kouzelník,

ten v ledném bydlel hradu

a když vystrčil bradu z hradu na zahradu,

ucítil mnoho smradu.

A řek' si : "Copak kradu?

Abych když vystrčím bradu z hradu na zahradu

ucítil tolik smradu? "

A odstěhoval se na Žižkov na Ohradu.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi