Dnes slaví: Alexandr Zítra: Lumír

Milé dámy, milé maminky, nabízím vám dnes další výkladový den. Tentokrát s kartami, nad kterými si jako milovnice tarotu opravdu smlsnu a budu doufat, že vám přinesu jen ta nejkrásnější poselství. Je to Tarot magické brány, další tarot úžasného umělce Cira Marchettiho, který nač v této oblasti sáhne, to promění v dokonale vybroušený diamant.

 

 

K této tarotové sadě je ještě navíc knížečka, kterou napsali částečně on a částečně paní Leisa ReFalo. I ona je odbornicí na tarotové karty a každou z karet tu vypracovala velmi zvláštním způsobem, tedy přesněji její popisky. Heslovitě, krátce probrala stručně a jasně z různých esoterických pohledů a směrů. Vznikla tak rozměrem malá kniha, která je ale doslova tarotovou encyklopedií v kostce. Následně ještě připsala několik jednoduchých meditačních a relaxačních cvičení s kartami, která jsou nejen nesmírně přitažlivá (třeba imaginace vstupu do karty), ale i přispívají ke zlepšování našeho vnímání bytí v přítomném okamžiku.

To totiž zlepšuje naši intuici a tím i schopnost proniknout díky tarotu do jeho tajemství, potažmo pak do tajemství našich životů – no a možná i budoucnosti.

O autorovi:

Ciro Marchetti je výtvarník pocházející z Velké Británie, který získal několik uměleckých cen. Poté co v Londýně vystudoval umění, věnoval se kariéře v Evropě a Jižní Americe. Nakonec se usadil ve Spojených státech, kde v Miami otevřel designérskou agenturu. Kromě řízení své firmy pořádá Ciro Marchetti na floridském Uměleckém institutu ve Fort Lauderdale semináře a přednášky o digitální grafice a ilustracích a pokračuje ve vytváření svého vlastního vizionářského umění.

Takže se dnes můžete pokochat obrázky těchto karet a zároveň se ptát v diskuzi. V následujích dnech se tu objeví odpověď…

Tak prosím… Těším se na vaše dotazy.

Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková, www.cajovnaumodrekocky.cz


Nově se můžete ptát v Renatině poradně do 28.9.2014. Průběžně tam naleznete odpovědi na své dotazy.

 

 

 

 

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Traktor

Traktor jede po poli,

posbírá tam brambory.

Naloží je na vlečku,

odveze do statečku.

Složí je do stodoly,

hurá...máme brambory.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi