Dnes slaví: Emil Zítra: Vladimír

Co na tom, že máte dlouholetého partnera a s ním několik dětí. Stále pro něj můžete být neodolatelná a prožívat s ním zamilované chvíle jako na začátku vztahu. Počítejte však s tím, že vám dá trochu více práce zaujmout jeho pozornost. Nevyčítejte mu to, zamilovanost je chemie, která časem pozvolna vyprchá. S trochou šikovnosti se vám však podaří opět zažehnout onu pomyslnou jiskru vášně. Stačí dodržet pár základních pravidel!

Muži milují sebevědomé ženy

Pokud vedle sebe nemáte tyrana, který si libuje v ponižování psychicky slabých žen, ale naopak normálního muže, překročte svůj vlastní stín a chovejte se sebevědomě. Což samozřejmě neznamená arogantně, vychloubačně či troufale. Sebevědomá žena ví, co chce a je se sebou spokojená.

Dbejte o svůj vzhled

Nikdo netvrdí, že na sobě musíte mít non-stop krajkové spodní prádlo, líčit se i do postele a neudělat krok bez make-upu – trendy je naopak přirozenost. Ale nezapomeňte na fakt, že muži vnímají spíše vnější krásu, a proto není od věci, když o sebe budete pečovat. Čas od času si dopřejte nový hadřík, zajděte si ke kadeřníkovi, vezměte si na sebe stylové dámské spodní prádlo Tommy Hilfiger... Když budete dobře vypadat, budete se tak i cítit!

 

Trenýrárna

 

S úsměvem na rtech

Muži milují ženy, které se usmívají. Opět to neznamená, že byste se měla smát vždy a za každou cenu, ale zeptejte se sama sebe, zda se ještě dokážete zasmát nad maličkostmi. Možná je na čase nebrat některé věci tak vážně a dělat si legraci kdykoliv to jen půjde. Humor je kořením života i vztahu.

Nezapomínejte na něžnosti

Když jste spolu začínali, jistě jste se neustále drželi za ruce, hladili se a dávali si polibky. Intimita by se ze vztahu neměla vytrácet, je potřeba ji udržovat – jinak se z milenců stanou kamarádi, kteří budou hledat něžnosti u někoho jiného.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Eluška beruška

Eluška beruška má malého pupíčka, pupíčka lumpíčka má malinká Eliška:-)

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi