Dnes slaví: Ondřej Zítra: Iva

Jak je pěkné a příjemné obdarovat někoho zajímavým vánočním dárkem, tak může být velmi otravné a nepříjemné jeho samotné balení. Zvláště v případě, kdy jste vybrali něco skutečně originálního, co ani vzdáleně nepřipomíná běžný tvar. Řešení by mohlo být snadné, a to dát dárek do krabičky, a tu poté zabalit. Pokud ji však nemáte, nezbývá, než se zaměřit na to, aby byl výsledný tvar co nejlepší. Existují sice možnosti nechat si dárek zabalit u profesionálů, ale ne vždy je to z ekonomického hlediska výhodné.

 

Vše si připravte předem

Základem dobře zabaleného dárku je rozhodně příprava. A to nejenom v podobě balicího papíru a nůžek. Ideální je také mít již nastříhanou oboustrannou lepicí pásku, popřípadě také sešívačku, nebo pravítko. To vše se vám totiž bude nesmírně hodit. Máte-li připraveno, můžete jít na věc. Nejproblémovější jsou právě nepravidelné tvary. U nich lze v místech, kde zabalení nevypadá dobře skvěle zaimprovizovat, a nalepit třeba větší mašli, nebo vyrobit jednoduchý vějíř z papíru, a ten na dané místo také nalepit. Vše bude vypadat skvěle, a navíc se zakryjí nedokonalosti.

Jak na měkké dárky?

Součástí dárků pod stromečkem jsou zcela jistě i takzvané měkké dary – tedy hlavně oblečení, ponožky a jiné. Ty se nejprve snažte naskládat do pravoúhlého tvaru, a následně můžete začít s balením. Aby vše vypadalo dobře, je vhodné vzít si na ohýbání kolem rohů pravítko. Díky tomu bude mít i měkký dárek ostré hrany, a na první pohled tak nemusí být obdarovanému jasné, co je uvnitř.

A pokud vás zajímá, jaký balicí papír použít, jsou trendy stejné, jako v v loňském roce. Jasně vede červená barva s vánočními motivy, která může být doplněna například zelenou nebo i fialovou mašlí. Na druhou stranu je však vždy pro většinu lidí důležité, co se skrývá uvnitř, než to, jaký je obal, tedy zabalení dárku.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Myška tanečnice

Měl jsem myšku tanečnici,

tancovala po světnici.

Byla černá i bílá,

každému se líbila.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi