Dnes slaví: Adolf Zítra: Milan

Miluj svůj život – bestseller Louise L. Hay se rodí do různých variant dalších knih, karet nebo kalendářů a motivačních diářů. Lucie Ernestová umí myšlenky této americké autorky nádherně sugestivním způsobem zaznamenat kresbou a malbou. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, bude náš život mnohem šťastnější. A nyní si to můžeme v praxi zkusit. Jakou skutečnou sílu mají myšlenky. Jakou sílu má nastavení mysli a úhel pohledu, jakým se díváme na život kolem sebe. Jakým ho vnímáme.

Škarohlíd versus optimista?

Tak tenhle kalendář směle doporučím oběma kategoriím. Toho prvního donutí se občas usmát a podívat se na svět hezky (a ono se na to může snadno něco hezkého nabalit), a ten druhý využije energii podpory naplno. Ostatně jeden měsíc je tomuto celý věnovaný:

Je to víra v osud?

To, co nasajete v průběhu roku z tohoto kalendáře, je nejen sem tam úsměv a dobrá nálada, ale také víru v to, že se vyplatí vyhlížet v životě to dobré a věřit, že i to, co se nám děje v tuhle chvíli, má nějaký význam, který máme šanci pochopit. Nyní, nebo až za čas.

Víte, jaký bude příští rok?

Takový, jaký si ho uděláte. Ale jedním si můžeme být jisti.

Bude plný chyb, protože chybama se člověk učí. Bude plný učení, které nám dříve či později dá smysl  a přinese pocit úlevy.

Bude plný radosti, protože ta je koření života a pomůže mnohé problémy vyřešit.

Bude plný nových možností a šancí, které tu budou proto, abychom překonali sami sebe a vydali se i neznámými cestami (i s rizikem chyb).

Berete? Tam směle do roku 2019?

O autorkách:

Louise L. Hay (1926–2017) byla uznávanou lektorkou v oboru metafyziky a autorkou mnoha bestsellerů, včetně bible pozitivního myšlení „Miluj svůj život“. Z tohoto učení vychází i tento kalendář. Vycházela z vlastních traumatických zkušeností z dětství a v 81 letech natočila první film o své práci s názvem Miluj svůj život. Založila své nakladatelství a mimo jiné se podílela i na kuchařce, která vyzdvihuje zdravotní přínosy prostých obyčejných vývarů. Snad proto se dožila i takového věku.

Lucie Ernestová je máma dvou kluků, inspirující ilustrátorka, cestovatelka, ale i milovnice svého života na samotě za Prahou. Kreslí inspirační obrázky pro malé i velké. Vzbuzují v lidech otázky, náměty, inspirace a pomáhají rozvíjet zajímavé rozhovory. Ke kalendáři na celý rok to nemohla být lepší volba!

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Mraveneček

Polámal se mraveneček, ví to celá obora.

O půlnoci zavolali mravenčího doktora.

Doktor klepá na srdíčko, potom píše recepis

Třikrát denně prášek cukru, bude chlapík jako rys.

Dali prášek podle rady, mraveneček stůně dál.

Celý den byl jako v ohni, celou noc jim proplakal.

Čtyři stáli u postýlky, pátý šeptal: Neplakej. Zafoukám ti na bolístku, do rána ti bude hej.

Zafoukal mu na bolístku, pohladil ho po čele,

hop a zdravý mraveneček ráno skáče z postele.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi