Dnes slaví: Miloš Zítra: Zora

O Ladyboxu jsmem psala a dělala rozhovor s jeho zakladatelem Janem Hlavsou. Po rozhovoru jsme byly zvědavé a když nám z Ladyboxu nabídli ať ho vyzkoušíme, neváhaly jsme ani vteřinu. 

 


Jak se ke mně Ladybox dostal?

Ladybox přivezl kurýr ze společnosti InTime, ale máte možnost zvolit si i Českou poštu. Stejně jako máte na výběr platbu kartou, převodem nebo dobírkou. Když přišla křiklavě růžová kartonová krabička, říkala jsem si, že je malá, ale ten obal klame „tělem“. V tomto pevném kartonu se ukrývala krabička v jemně růžovém odstínu (někde jsem četla čuníkovském :) ) a byla dost pevná oproti jiným, které jsem měla možnost vyzkoušet. Takže se nebojím říct, že pro krabičku najdu využití ve svých šminkách.  

Co obsahovala krabička?

Krabička obsahovala výrobky cestovních velikostí a plná balení, reklamní letáčky od firem, které poskytly výrobky do boxů, a podkladovou papírovou drť.  Vše doprovázel dopis přelepený pečetí. V dopise byly základní informace o Ladyboxu a podrobný popis produktů i s cenami plných balení. Opravdu si s tím vyhráli. Nebudu vás déle napínat a jdeme se na to podívat.

Hodnocení výrobků

Rtěnka MeMeMe Pashmina Pink

Jako první mě upoutala malá krabička s barokní postavou ženy. Po rozbalení jsem našla v matném černém obalu krásně růžovou rtěnku. Kdo mě zná, ví, že růžová je moje barva. Rtěnka je od firmy MeMeMe v odstínu Pashmina Pink a je krémového složení. Rtěnky normálně nepoužívám, vysušují mi rty a nevypadají pak dobře. Tato rtěnka se tak nechová a vlastně poprvé jsem uvažovala, že si koupím i  její tmavší sestru v odstínu Hot magenta. Nějak mi to nedalo a hledala jsem informace o výrobci. Musím říct, že celá jejich kolekce vypadá víc než dobře a jediný prodejcem u nás je právě Ladybox. Mimochodem, rtěnka byla v plném balení.

 

Sprchový gel Anaromicals

Jako další mě upoutalo růžové balení sprchového gelu. Je opravdu růžové a růžové. Křiklavě růžová nádobka se žlutou pumpičkou a sprchový gel, který voní po růžích. Když jsem k tomu čichla poprvé, přišlo mi to hodně silné, nedovedla jsem si představit, co to udělá po celém těle. Mile mě překvapilo, že po osprchování to byla velmi jemná vůně, která vydržela i následující den. Mám velmi citlivou pleť a nesedne mi vše. Tento sprchový gel mi nevadil. Dokonce jsem po osprchování neměla zcela vysušenou kůži jako to mívám po některých gelech. Tento gel vyrábí Anatomicals a opět byl v plném balení.

 

 


Šampon a kondicionér Kiss my face

Dvě malé zelené lahvičky jsou cestovní balení šamponu a kondicionéru od Kiss my face. Osobně mám vlasy v úrovni těsně pod zadkem a na umývání vlasů už mám svůj rituál. Takže 2x umýt šamponem, potom dát kondicionér a čekat, než to spláchnu. Lahvička se šamponem vyšla akorát na jedno umytí. Kondicionér to vzdal v půlce délky vlasů. Uznávám, nejsem troškař a spotřebu mám velkou. Nicméně oba výrobky pěkně voněly, vlasy byly uhlazené a na dotek hladké, což je důležité.

 

 


Multi-regenerační krém Swisso Logical

Malinká tubička od Swisso Logical (Zepter) obsahovala multi-regenerační krém. Jak jsem již zmiňovala výše, mám hodně citlivou pleť a tento krém ji prověřil ve stavu rozjetého atopického ekzému v obličeji. Překvapilo mě, že neštípal a nic mi nezarudlo, to je hodně velké plus u mě. Ani po delší době nedošlo k žádnému nežádoucímu projevu. 

 

 

Peelingový gel Slim Extreme 4D

S kosmetikou Eveline jsem zatím zkušenost neměla, přestože ji prodává moje kamarádka. V boxu bylo i cestovní balení peelingového masážního gelu Slim extreme 4D, který by měl pozitivně působit proti celulitidě. Co si budeme povídat. Myslím, že jde především o masáž daných partií, peeling zlepší prokrvení, ale je to spíše pomocník než zázrak, který zničí celulitidu. Nutná je celková změna životosprávy. Zpět ke gelu. Příjemně voní, částečky peelingu jsou malé a a zároveň dost velké na to, aby příjemně opilovaly pokožku, ale nepoškrábaly ji, jako je tomu u jiných peelingů. 

 

Všechny výrobky je možné zakoupit v plné velikosti přímo u Ladyboxu.

Další články z kategorie

Problémy s těhotenstvím

Vyskytly se u vás problémy s otěhotněním? Nezoufejte! Odborníci na umělé oplodnění z centra asistované reprodukce Praha vám diskrétně pomohou.

Spodní prádlo Bellinda

Vyberte si kvalitní spodní prádlo a punčochové zboží od české značky Bellinda.cz

Říkanky

Šnečku, šnečku

Šnečku, šnečku, vystrč růžky,

dám ti krejcar na tvarůžky.

A krejcárek na tabáček,

bude z tebe hajdaláček.

Reklama

Dentální klinika Jana Stuchlíka

Nepodceňujte preventivní prohlídky zubů i Vašich nejmenších. Dentální klinika Jana Stuchlíka pro celou rodinu.

Nejenmaminkam na YouTube

Novinky z Nejenmaminkam.czJoomla Extensions powered by Joobi